Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Sprzedaży Sprzętu medycznego

PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE "MARKU MEDICAL" I.ZIELIŃSKA I J.ZIELIŃSKI SPÓŁKA JAWNAO firmie

  • Lubliniec

    Lubliniec, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • 1/2 etatu, docelowo pełny etat

  • rejestracja i realizacja wniosków NFZ w systemie Global

  • obsługa klienta oparta na budowaniu długotrwałych relacji

  • organizacja zaopatrzenia powierzonych grup sprzętowych

  • dbanie o porządek w powierzonym zakresie

  • fakturowanie

  • utrzymywanie kontaktów z kluczowymi klientami

Nasze wymagania

  • entuzjazm

  • łatwe nawiązywanie kontaktów

  • praca zespołowa

  • samorozwój (nauka i śledzenie publikacji)

  • wykształcenie średnie lub wyższe

  • obsługa komputera: Word, Excel

  • wykształcenie średnie lub wyższe uprawniające do prowadzenia sklepu medycznego t.j. wymagane kwalifikacje zawodowe określone w rozporządzeniu Ministra Zdrowia z dnia 20 lipca 2011 czyli jeden z przypadków:

  • osoba z co najmniej wykształceniem średnim oraz kwalifikacjami nabytymi do dnia 10 lutego 2009 w ramach kursu z zakresu towaroznawstwa materiałów medycznych

  • osoba która ukończyła studia wyższe na kierunku inżynieria biomedyczna

  • technik ortopeda

  • fizjoterapeuta/ka

  • technika farmaceutyczny

  • magister farmacji

  • pielęgniarz/ka

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • po wstępnym okresie - zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin

  • przyjazna atmosfera

  • możliwości rozwoju