Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. sprzedaży środków smarnych dla motoryzacji i przemysłu

MOBIPOL PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE JERZY KRUCZEK ANTONI KALINA sp.j.

  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

Osoby zatrudnione na tych stanowiskach będą odpowiedzialne za rozwój sprzedaży środków smarnych marki Mobil poprzez:

• aktywne pozyskiwanie nowych klientów

• przygotowywanie i negocjowanie ofert handlowych

• wprowadzanie na rynek nowych produktów

• budowanie trwałych, partnerskich relacji z klientami

• raportowanie działań sprzedażowych aktywne pozyskiwanie nowych klientów

• raportowanie działań sprzedażowych

Nasze wymagania

Oczekiwanie wobec kandydatów:

• podstawowa wiedza techniczna z zakresu budowy samochodów, maszyn i urządzeń przemysłowych

• umiejętność aktywnej sprzedaży

• umiejętność pracy w zespole

• dyspozycyjność i zaangażowanie w pracy

• dobra organizacja w pracy

• kreatywność i konsekwencja w działaniu

• posługiwanie się komputerem (pakiet MS Office)

• prawo jazdy kat. B oraz doświadczenie w prowadzeniu samochodu

• wykształcenie minimum średnie (mile widziani studenci zaoczni)

Mile widziane

Doświadczenie w handlu środkami smarnymi, znajomość rynku oraz znajomość jęz. angielskiego będą dodatkowymi atutami.

To oferujemy

  • pracę w dobrze zorganizowanej, stabilnej i przyjaznej firmie

  • szkolenia

  • atrakcyjne wynagrodzenie powiązane z wynikami pracy w oparciu o umowę o pracę

  • możliwość awansu

MOBIPOL, autoryzowany dystrybutor ExxonMobil, lider na rynku sprzedaży olejów i smarów marki Mobil, z oddziałami we Wrocławiu, Opolu, Ostrowie Wielkopolskim, Poznaniu i Koszalinie w związku z rozwojem działalności poszukuje kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. sprzedaży środków smarnych dla motoryzacji i przemysłu.

Przewiń do profilu firmy

Aplikacje prosimy przesłać za pomocą przycisku Aplikuj lub na adres: MOBIPOL ul. Jaworska 7-9, 53-612 Wrocław.