Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Sprzedaży - stacjonarnie

BTP Sp. z o.o.O firmie

2 80015 000 brutto / mies.
  • Toruń, kujawsko-pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Firma o ugruntowanej pozycji na rynku, z branży drewna konstrukcyjnego, do budowy domów szkieletowych, budynków użyteczności publicznej oraz wielkopowierzchniowych konstrukcji drewnianych.

Poszukujemy doświadczonej osoby do pracy stacjonarnej, na stanowisku przedstawiciela handlowego w siedzibie firmy. Osoba o wysokich ambicjach i skierowana na sukces finansowy oraz osobisty. Oferujemy pełne szkolenie z zakresu obowiązków oraz miłą i przyjazną atmosferę.

Zakres obowiązków:

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów na rynku Polskim - utrzymanie kontaktów z obecnymi klientami,
  • przyjmowanie zamówień składanych telefonicznie oraz mailowo,
  • pełna prezentacja produktu oraz wysyłanie ofert handlowych,
  • doradztwo i koordynacja współpracy - realizacja zamierzonych celów sprzedażowych.

Kogo szukamy:

  • osoby pełnoletnie - z doświadczeniem w handlu B2B, mile widziane B2C,
  • z dużym doświadczeniem w pozyskiwaniu nowych klientów,
  • osoby posiadające doskonałe umiejętności komunikacyjne,
  • z wysoką kulturą osobistą i organizacją pracy,
  • nastawione na osiąganie założonych celów
  • aktywnych kierowców z kat. B,
  • znające język angielski na poziomie minimum B2,
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego lub rosyjskiego,
  • mające wykształcenie wyższe.

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełen etat po okresie próbnym,
  • pracę z innowacyjnym produktem,
  • narzędzia pracy: Telefon, komputer, samochód,
  • możliwość rozwijania swoich umiejętności sprzedaży,
  • pracę od poniedziałku do piątku,
  • bardzo wysoki i przejrzysty system premiowania,
  • miłą i przyjazną atmosferę.

Ogłoszenie archiwalne