Oferta pracy

Specjalista ds. Sprzedaży

AnimexO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Starachowice, świętokrzyskie

  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

ANIMEX FOODS to największy producent i eksporter mięsa oraz przetworów mięsnych w Polsce, a także największy pracodawca w przemyśle mięsnym i spożywczym w Polsce, zatrudniający 8,6 tys. pracowników. To my jesteśmy właścicielem uznanych marek mięsa i wędlin, takich jak: Krakus, Berlinki, Morliny, Mazury czy Morlinki.

Obecnie, do działu Eksportu w Starachowicach poszukujemy kandydatów na stanowisko:

miejsce pracy: Starachowice

Twoje główne zadania:

  • tworzenie zestawień oraz analiz na podstawie danych systemowych
  • bezpośrednia współpraca z Klientami, BOK, zakładami oraz Key Account Managerami
  • pełne wsparcie operacyjne: wysyłanie cenników, promocji, estymacji ilościowych itd.
  • profesjonalna i kompleksowa obsługa Klienta w zakresie dokumentacji i bieżących potrzeb

Nasze oczekiwania:

  • doświadczenie zawodowe w dziale Sprzedaży
  • znajomość pakietu MS Office
  • min. komunikatywna znajomość j. angielskiego
  • dokładność i zaangażowanie i w powierzone obowiązki

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjny system premiowy oraz pakiet dodatków pozapłacowych (w tym: opiekę medyczną, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe, bony świąteczne, bilety do kina)
  • pracę w rozpoznawalnej, międzynarodowej firmie
Osoby zainteresowane proszę o wysłanie CV
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy