Ta oferta pracy jest nieaktualna od 643 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Sprzedaży (Staż)

  • małopolskie
  • Praktykant/Stażysta
  • 14.02.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Headhunters Agencja Pracy to polska firma świadcząca usługi w zakresie konsultingu personalnego na rynku krajowym i zagranicznym. Trzon działalności Oddziału w Katowicach to procesy rekrutacyjno - selekcyjne głównie w oparciu o metodę direct oraz  executive search na stanowiska średniego i wyższego szczebla. Headhunters figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 10079.

    Dla naszego Klient, międzynarodowej firmy poszukujemy Kandydatów na staż na  stanowisko:

    Specjalista ds. Sprzedaży

    Miejsce pracy: Katowice

    Opis stanowiska:

    • Do obowiązków na tym stanowisku należeć będzie nawiązywanie i utrzymywanie relacji z potencjalnymi i aktualnymi Klientami. Ponadto, rozpoznawanie i kreowanie potrzeb klientów oraz współpraca z dostawcami i firmami logistycznymi.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe: Kierunek Chemiczny lub pokrewny: inżynieria materiałowa, kompozyty, polimery
    • mile widziana wiedza z zakresu tworzyw sztucznych lub tworzyw konstrukcyjnych (compound, masterbatch)
    • Dobra znajomość jęz. angielskiego
    • Prawo jazdy kat. B
    • Dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych
    • Umiejętność sprawnej organizacji pracy i samodyscyplina
    • Samodzielność, zaangażowanie

    Nasz Klient oferuje:

    • Możliwość rozwoju zawodowego
    • Pracę w międzynarodowym zespole
    • Dla najlepszych umowę o pracę

    Proszę o przesłanie CV na maila:

    [email protected]

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.