Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. sprzedaży stolarki otworowej

GRUPASOLO NET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

2 8006 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Rozpoznawanie i reagowanie na potrzeby naszych Klientów, przygotowywanie ofert, prezentacja produktów, dopasowanie idealnego rozwiązania pod oczekiwania Klienta, spisywanie umów kupna-sprzedaży,

  • Ścisła współpraca z dostawcami, podwykonawcami oraz wewnętrznymi strukturami firmy w zakresie realizacji zamówień (kontakt telefoniczny oraz e-mailowy),

  • Planowanie i potwierdzanie z Klientami terminów montaży, koordynacja prac montażowych, nadzór nad harmonogramem,

  • Monitorowanie procesu realizacji zamówień, zadbanie o zadowolenie Klienta na każdym etapie jego realizacji,

  • Przyjmowanie i prowadzenie procesu reklamacji (stały kontakt z Klientem w celu bieżącego zapewnienia informacji o statusie reklamacji, prowadzenie szczegółowej historii reklamacyjnej w systemie ERP Optima, zapewnienie możliwe najkrótszego terminu realizacji, zapewnienie dotrzymania zdeklarowanych terminów),

  • Zgłaszanie i nadzór nad reklamacjami zgłoszonymi u producentów (zwroty towarów, prowadzenie dokumentacji reklamacyjnej, zapewnienie otrzymania faktur korygujących),

  • Terminowe przekazywanie klientom wewnętrznym dokumentów dot. sprzedaży wraz ze złożonymi zamówieniami u dostawców, na potrzeby właściwego prowadzenia wewnętrznych procesów biznesowych,

  • Stałe rozwijanie swoich kompetencji,

  • Wspieranie realizacji zadań rozwojowych i strategicznych realizowanych przez firmę.

Nasze wymagania

  • Samodzielność w działaniu,

  • Swobodne korzystanie z pakietu MS Office (głównie MS Excel), • Umiejętność zarządzania swoim czasem i ustawiania priorytetów,

  • Zdolność prowadzeniem kilku zadań równolegle,

  • Umiejętność twórczego i kreatywnego myślenia/rozwiązywania problemów,

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych, skuteczność działania oparta o wysoką kulturę osobistą,

  • Umiejętność prowadzenia rozmów z trudnym rozmówcą,

  • Umiejętność identyfikowania problemów i przedstawiania właściwych rozwiązań,

  • Entuzjazm, pogodne i życzliwe nastawienie do otoczenia,

  • Wysoki stopień identyfikacji z firmą oraz z jej celami. Preferowane kwalifikacje:

  • Doświadczenie w sprzedaży okien, drzwi, bram garażowych,

  • Znajomość programu ERP Optima.

To oferujemy

  • Zatrudnieni w oparciu o umowę pracę lub B2B wg. preferencji kandydata,

  • Niezbędne narzędzia pracy w tym samochód służbowy do celów zawodowych,

  • Szkolenia produktowe oraz narzędzia niezbędne do wykonywania zadań,

  • Jasny i atrakcyjny, premiowy system wynagradzania, adekwatny do zaangażowania i wyników pracy,

  • Wsparcie kolegów i koleżanek we wdrożeniu w nowe obowiązki,

  • Wynagrodzenie: 2800 – 6000 zł netto, uzależnione od wyników sprzedaży (po okresie próbnym).

Szukamy właśnie Ciebie, jeśli:

  • masz wypracowany swój własny, skuteczny styl pracy, w którym jesteś samodzielny i konsekwentny,

  • praca z ludźmi to Twój żywioł, a kontakt z Klientem nakręca Cię do działania,

  • efektywne realizowanie codziennych zadań stanowi dla Ciebie dużą motywację do pracy,

  • a ponadto cechuje Cię szeroki uśmiech, chęć do działania i dużo pozytywnej energii.

Świetnie! Szukamy właśnie Ciebie! Zachęcamy do aplikowania na stanowisko.