Specjalista ds. sprzedaży stolarki PVC – rynek słowacki i czeski

"WIŚNIOWSKI" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowo-akcyjnaO firmie

"WIŚNIOWSKI" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowo-akcyjna

Wielogłowy (pow. nowosądecki)

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • profesjonalne doradztwo w zakresie oferowanej stolarki PVC
  • sporządzanie ofert cenowych na stolarkę PVC
  • obsługa telefoniczna i mailowa naszych Partnerów Biznesowych
  • kompleksowa obsługa procesu realizacji zamówień
  • budowanie długofalowych relacji z klientami
  • współpraca z innymi działami firmy zaangażowanymi w proces realizacji zamówień: logistyka i transport, konstruktorzy, marketing, serwis oraz księgowość
  • prowadzenie dokumentacji handlowej zgodnie z obowiązującymi procedurami

Nasze wymagania

  • co najmniej dwuletnie doświadczenie w obsłudze klientów w zakresie stolarki PVC
  • bardzo dobra znajomość j. słowackiego i / lub czeskiego
  • zmysł techniczny, chęć do nauki i poznania naszych produktów
  • wykształcenie wyższe, mile widziane techniczne
  • umiejętność dobrej organizacji pracy, dokładność, dotrzymywanie obiecanych terminów, łatwość komunikacji

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmie, która jest liderem na rynku bram, okien, drzwi i ogrodzeń
  • uczestnictwo w realizacji ciekawych, innowacyjnych projektów
  • dostęp do najnowszych technologii i rozwiązań produktowych
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji poprzez pakiet szkoleń wstępnych oraz produktowych i technologicznych
  • pakiet socjalny: dofinansowanie do edukacji, do nauki języków obcych, spotkania integracyjne, stołówka firmowa, ubezpieczenie na życie
  • przyjazna atmosfera pracy w zespole zgranych i kompetentnych osób.

Benefity

  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • preferencyjne pożyczki
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • firmowa stołówka
  • dofinansowanie posiłków

WIŚNIOWSKI® to uznana w Polsce i za granicą marka bram garażowych i przemysłowych, systemów ogrodzeniowych oraz wysokiej klasy stolarki aluminiowej, stalowej i przeciwpożarowej. 30 lat historii firmy WIŚNIOWSKI to historia ludzi, którzy ją stworzyli. Właściciel Firmy postanowił sygnować swoje produkty własnym nazwiskiem, w ten sposób podkreślił, że za marką stoją ludzie i ich ambicja. Jeśli szukasz miejsca do rozwoju - dołącz do zespołu największego producenta bram, okien, drzwi i ogrodzeń w Polsce. Czekamy na Ciebie!

Specjalista ds. sprzedaży stolarki PVC – rynek słowacki i czeski, Wielogłowy 153, Wielogłowy (pow. nowosądecki)