Oferta pracy

Specjalista ds. Sprzedaży

General Logistics Systems Poland Sp. z o.o.

  • Stryków

    Stryków, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • aktywne pozyskiwanie nowych Klientów w sektorze B2B w podległym rejonie,

  • utrzymywanie i rozwijanie kontaktów biznesowych z kluczowymi Klientami,

  • negocjowanie warunków współpracy oraz zapisów zawieranych umów,

  • pozyskiwanie i analizowanie informacji dotyczących potencjalnych Klientów, rynku oraz konkurencji,

  • kształtowanie oraz dbanie o pozytywny wizerunek firmy.

Nasze wymagania

  • min. 2 lata doświadczenia w sprzedaży produktów lub usług w branży: B2B, B2C lub e-commerce,

  • bardzo dobra znajomość lokalnego rynku biznesowego,

  • prawo jazdy kat. B,

  • umiejętność właściwej identyfikacji potrzeb Klientów,

  • umiejętność swobodnego prowadzenia negocjacji oraz rozmów z osobami decyzyjnymi na różnych szczeblach hierarchii firmy,

  • wysoka kultura osobista i entuzjazm do pracy,

  • bardzo dobra organizacja pracy i zarządzanie czasem,

  • samodzielność i zdecydowanie w działaniu.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • nagrody świąteczne

Miejsce pracy:

Biuro: Stryków k. Łodzi

Teren do obsługi: województwo łódzkie