Ta oferta pracy jest nieaktualna od 129 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. sprzedaży

  • Stryków, Dobra (pow. zgierski), łódzkie
  • Specjalista
  • 2018-03-12

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Firma  zajmuje  się produkcją syropów owocowych, napojów, wód funkcyjnych
    oraz suplementów diety.

    Poszukujemy Kandydata na stanowisko:
    Specjalisty ds. sprzedaży
    Miejsce pracy: Dobra k/ Strykowa

    Opis stanowiska:

    • wystawianie i wprowadzanie dokumentów magazynowych oraz handlowych
    • kontrolowanie i kompletowanie dokumentów niezbędnych do wystawienia faktur i przyjęć towarów
    • nadzór nad obiegiem dokumentów,
    • ścisła współpraca z działem sprzedaży, magazynem, działem produkcji i działem logistyki
    • archiwizacja dokumentów sprzedażowych
    • realizacja bieżącej pracy w biurze
    • gospodarka paletami

    Wymagania

    • doświadczenie w pracy zawodowej na podobnym stanowisku
    • bardzo dobra znajomość obsługi komputera oraz sprawne posługiwanie się pakietem MS Office (Excel, Word)
    • znajomość obsługi programów ERP firmy COMARCH (np. Optima, XL) do obsługi stanu magazynowego i tworzenia dokumentów sprzedaży
    • samodzielność i umiejętność efektywnego organizowania własnej pracy i ustalania priorytetów
    • odpowiedzialność i wysoka motywacja do rzetelnego wykonywania powierzonych zadań
    • komunikatywność, dokładność

    Oferujemy:

    • stałą pracę
    • możliwości rozwoju zawodowego i awansu w organizacji
    • szkolenia wewnętrzne

    CV prosimy przesyłać klikając w przycisk APLIKUJ znajdujący się poniżej lub na dole ogłoszenia.

    W dokumentach aplikacyjnych prosimy o umieszczenie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926 ze zm.).