Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Sprzedaży

Grupa Delta

6 25015 000 brutto / mies.
  • Świętochłowice

    Świętochłowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie relacji biznesowych

  • prowadzenie negocjacji i rozmów handlowych

  • budowanie bazy klientów w regionie

  • ofertowanie, w tym: przeprowadzanie wizji obiektów pod kątem wyceny, sporządzanie kalkulacji cenowych, tworzenie dokumentacji ofertowej i prezentacji

  • reprezentację oraz dbałość o dobry wizerunek firmy

  • raportowanie i współpracę z przełożonym w zakresie realizacji zadań i celów

Nasze wymagania

  • minimum 2 letnie doświadczenie w sprzedaży usług

  • mile widziane doświadczenie w branży usług utrzymania czystości i/lub ochrony

  • znajomość lokalnego rynku tj. obiekty biurowe, handlowe, produkcyjne, magazynowe

  • prawo jazdy kat. B

  • rozwinięte zdolności interpersonalne, negocjacyjne

To oferujemy

  • atrakcyjny system wynagrodzeń (podstawa 4500 zł netto + prowizja)

  • prowizje bez górnego limitu

  • niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon komórkowy)

  • możliwość rozwoju zawodowego, realizacji własnych pomysłów i rozwoju kompetencji

  • awans przy realizacji celów sprzedażowych: możliwość budowania własnego zespołu w regionie i objęcie stanowiska Regionalnego Kierownika Sprzedaży

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku aplikuj.

Grupa Delta

GRUPA DELTA (Delta Security Sp. z o.o. Sp. k., Delta Business Service Sp. z o.o. Sp.k.) - jesteśmy firmą z 30-letnim doświadczeniem na rynku, zajmujemy się świadczeniem kompleksowych usług ochrony oraz utrzymania czystości na terenie całego kraju. Do grona naszych Klientów należą obiekty handlowe, biurowe, przemysłowe oraz magazynowe. Współpracujemy m.in. z takimi firmami jak: LG Chem, Volkswagen Poznań, Panattoni Europe, Atrium, czy ECE Projektmanagement.

Przewiń do profilu firmy