Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. sprzedaży

LABA

3 0007 500 brutto / mies.
  • świętokrzyskie

    świętokrzyskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • obsługa napływających gorących leadów (nie sprzedajemy ale oferujemy rozwiązania tym, którzy są gotowi na informację zwrotną), od 20 do 50 rozmów dziennie według przygotowanych przez nas skryptów

  • współpraca ze swoją bazą klientów – tych, którzy już kupili u Ciebie kurs

  • prowadzenie kart klienta w systemie CRM

Nasze wymagania

  • możesz i lubisz długo rozmawiać / lub „długie rozmowy przez telefon nie sprawiają Ci trudności”

  • płynnie posługujesz się językiem polskim w mowie i w piśmie

  • jesteś samodzielny/a w realizacji powierzonych zadań

  • masz wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne

  • jesteś dokładny/a, dobrze organizujesz sobie pracę i osiągasz cele

  • dobrze znasz język angielski (Upper Intermediate+)

Mile widziane

  • doświadczenie w sprzedaży produktów z zakresu marketingu, zarządzania, HR i t.d. – dzięki temu łatwiej będzie Ci zrozumieć specyfikę naszej branży

  • doświadczenie w sprzedaży telefonicznej.

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia (podstawa + atrakcyjny system prowizyjny)

  • szkolenia wstępne

  • dostęp do specjalistycznej wiedzy – szkolenia Laba, spotkania z ekspertami

  • elastyczne godziny pracy

  • praca zdalna na terenie Polski

  • możliwość rozwoju zawodowego, stała praca w międzynarodowej firmie.

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

LABA

Edukacja online jest jednym z najszybciej rozwijających się rynków: za 10 lat większość nowych umiejętności będziemy zdobywać wyłącznie online. Już od pięciu lat w Laba prowadzimy kursy online, tworzymy, szkolimy, inspirujemy oraz rozwijamy się w zespole 24/7. Nasze kursy odbyły się w już ponad 40 krajach, przeszkoliliśmy pracowników Google, Vodafone, Pepsi i innych topowych firm. W tym roku wchodzimy na rynek polski i poszukujemy do naszego zespołu Specjalistę ds. sprzedaży.

Przewiń do profilu firmy

Jeśli uważasz, że jest to praca dla Ciebie i chcesz poznać nas bliżej, wypełnij formularz/wyślij nam swoje CV. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.