Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1053 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Sprzedaży

  • Świnoujście, zachodniopomorskie
  • Specjalista
  • 2015-05-06

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    CINEMA 3D S.A.
    , działający od kilku lat na polskim rynku operator kinowy,
    do nowo otwieranego kina w Świnoujściu, poszukuje pracownika na stanowisko:

    Miejsce pracy: Świnoujście
    nr ref. SPEC/SWN/2015

    Zakres obowiązków:

    • budowanie i bieżące uzupełnianie bazy danych klientów instytucjonalnych;
    • aktywne pozyskiwanie klientów i sprzedaż;
    • współudział w planowaniu i organizacji eventów kinowych, akcji marketingowych i innych wydarzeń odbywających się w kinie;
    • koordynowanie i kontrolowanie rezerwacji grupowych i indywidualnych;
    • dbanie o pozytywny wizerunek Firmy.

    Wymagania:

    • wykształcenie co najmniej średnie;
    • udokumentowane doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej;
    • bardzo dobra organizacja pracy;
    • wysoka kultura osobista;
    • kreatywność;
    • biegła znajomość obsługi pakietu biurowego MS Office;
    • prawo jazdy kat. B (mile widziany własny samochód).

    Oferujemy:

    • ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
    • atrakcyjne warunki pracy;
    • stabilność zatrudnienia;
    • niezbędne narzędzia pracy.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem w terminie do 7 czerwca 2015 r.
    za pomocą przycisku:

    Prosimy o wpisywanie w temat wiadomości numeru referencyjnego.

    Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.
    W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97,Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883).