Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. sprzedaży - system ociepleniowy ETICS

Realbud sp. z o.o.O firmie

3 8504 650 brutto / mies.
  • Szczecin, zachodniopomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Opis stanowiska:

  • kompleksowa obsługa klientów,
  • przygotowanie ofert handlowych,
  • utrzymanie niezbędnego kontaktu z klientem.

Wymagania:

  • doświadczenie w sprzedaży systemów ociepleniowych ETICS,
  • doświadczenie w sprzedaży materiałów budowlanych,
  • wykształcenie min. średnie,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • inicjatywa i zaangażowanie,
  • skrupulatność,
  • chęć do nauki,
  • wysoka komunikatywność i kultura osobista.

Oferujemy:

  • płacę od 2800,- zł netto (na rękę),
  • satysfakcjonujące wynagrodzenie z systemem premiowym,
  • pracę w godz. 7-15,
  • umowę o pracę,
  • pracę w centrum miasta,
  • pracę w bardzo dobrej atmosferze,
  • opłacamy kursy językowe,
  • wszystkiego Cię nauczymy i zapewnimy takie szkolenie, jakiego potrzebujesz,
  • możliwość awansu zawodowego w strukturze firmy,
  • spełnimy Twoje marzenia!

Ogłoszenie archiwalne