Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. sprzedaży systemów fotowoltaicznych

INKO ENERGY sp. z o.o.O firmie

2 50025 000 / mies. (zal. od umowy)

INKO ENERGY sp. z o.o.

Stanisława Konarskiego 25B

Gliwice

INKO Energy Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo działające w obszarze OZE, specjalizujące się w wykonywaniu instalacji fotowoltaicznych oraz pomp ciepła. Dbamy nie tylko o wysoką jakość naszych usług
i profesjonalizm, ale również o ekologię i ochronę środowiska. Naszą misją jest sprawienie, by nasi klienci mogli cieszyć się lepszą codziennością, dzięki usprawnieniu funkcjonowania gospodarstwa domowego.

W związku ze stałym rozwojem zarówno branży OZE jak i naszego przedsiębiorstwa poszukujemy specjalistów, którzy zasilą nasze szeregi. Jeśli jesteś jednym z nich, nie zwlekaj i aplikuj!

Opis stanowiska:

  • Pozyskiwanie i obsługa klientów prywatnych i firmowych
  • Doradztwo w zakresie fotowoltaiki
  • Podpisywanie umów
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy
  • Tworzenie i wdrażanie strategii marketingowych

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Wysoki poziom zaangażowania oraz kultury osobistej
  • Umiejętność samodzielnego planowania i organizacji pracy
  • Znajomość technik sprzedażowych
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Atrakcyjny system wynagrodzenia - podstawa + prowizje
  • Niezbędne narzędzia pracy - samochód służbowy, materiały reklamowe
  • Dostęp do platform leadowych
  • Możliwość rozwoju w młodym zespole
  • Elastyczny czas pracy - sam wybierasz kiedy pracujesz

Ogłoszenie archiwalne