Ta oferta pracy jest nieaktualna od 311 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. sprzedaży systemów kasowo - komputerowych

  • Rzeszów, podkarpackie
  • Specjalista
  • 2018-01-08

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    OPTeam S.A. jest dostawcą profesjonalnych rozwiązań IT dla przedsiębiorstw i instytucji publicznych

    W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy Kandydatów na stanowisko:
    Miejsce pracy: Rzeszów, województwo podkarpackie i ościenne województwa
    Numer referencyjny: SPRZEDAŻ/2018

    Opis stanowiska:

    • realizacja planów sprzedaży
    • pozyskiwanie nowych Klientów z sektora MŚP na terenie Polski południowo –   wschodniej
    • rozwijanie sprzedaży do obecnych Klientów, budowanie relacji w oparciu o rzetelną   obsługę
    • prowadzenie prezentacji produktów, negocjacje kontraktów, nadzór nad ich realizacją

    Zatrudnimy właśnie Ciebie, jeśli posiadasz:

    • min. roczne doświadczenie w pracy na stanowisku doradcy lub przedstawiciela   handlowego
    • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: techniczne, informatyczne,   ekonomiczne,   matematyka
    • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym korzystanie z dokumentacji   technicznej
    • komunikatywność, umiejętność nawiązywania kontaktów oraz pracy w grupie;
    • bardzo dobra umiejętność organizacji dnia pracy
    • prawo jazdy kat. B

    Mile widziane:

    • znajomość rynku sprzedaży detalicznej i/lub branży HoReCa
    • znajomość systemów informatycznych do zarządzania przedsiębiorstwem

    Oferujemy:

    • zatrudnienie po okresie próbnym na umowę o pracę w stabilnej giełdowej spółce   branży IT
    • pracę w sympatycznym i optymistycznie nastawionym gronie profesjonalistów
    • ścieżkę rozwoju kariery zawodowej
    • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawowe plus premia)
    • niezbędne narzędzia  do efektywnego wykonywania powierzonych obowiązków
    • bogaty pakiet socjalny

    Aplikacje zawierające: CV należy wysyłać za pomocą Aplikuj z tytułem wiadomości zawierającym kod stanowiska: SPRZEDAŻ/2018

    Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

    Dokumenty powinny zawierać klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy na potrzeby realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2016 r. poz. 677)”