Specjalista ds. sprzedaży systemów kasowo - komputerowych

  • Rzeszów, podkarpackie
  • Specjalista
  • 08.01.2018
  • Ważna jeszcze 20 dni (do 07.02.2018)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

OPTeam S.A. jest dostawcą profesjonalnych rozwiązań IT dla przedsiębiorstw i instytucji publicznych

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy Kandydatów na stanowisko:
Miejsce pracy: Rzeszów, województwo podkarpackie i ościenne województwa
Numer referencyjny: SPRZEDAŻ/2018

Opis stanowiska:

  • realizacja planów sprzedaży
  • pozyskiwanie nowych Klientów z sektora MŚP na terenie Polski południowo –   wschodniej
  • rozwijanie sprzedaży do obecnych Klientów, budowanie relacji w oparciu o rzetelną   obsługę
  • prowadzenie prezentacji produktów, negocjacje kontraktów, nadzór nad ich realizacją

Zatrudnimy właśnie Ciebie, jeśli posiadasz:

  • min. roczne doświadczenie w pracy na stanowisku doradcy lub przedstawiciela   handlowego
  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: techniczne, informatyczne,   ekonomiczne,   matematyka
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym korzystanie z dokumentacji   technicznej
  • komunikatywność, umiejętność nawiązywania kontaktów oraz pracy w grupie;
  • bardzo dobra umiejętność organizacji dnia pracy
  • prawo jazdy kat. B

Mile widziane:

  • znajomość rynku sprzedaży detalicznej i/lub branży HoReCa
  • znajomość systemów informatycznych do zarządzania przedsiębiorstwem

Oferujemy:

  • zatrudnienie po okresie próbnym na umowę o pracę w stabilnej giełdowej spółce   branży IT
  • pracę w sympatycznym i optymistycznie nastawionym gronie profesjonalistów
  • ścieżkę rozwoju kariery zawodowej
  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawowe plus premia)
  • niezbędne narzędzia  do efektywnego wykonywania powierzonych obowiązków
  • bogaty pakiet socjalny

Aplikacje zawierające: CV należy wysyłać za pomocą Aplikuj z tytułem wiadomości zawierającym kod stanowiska: SPRZEDAŻ/2018

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

Dokumenty powinny zawierać klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy na potrzeby realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2016 r. poz. 677)”