Specjalista ds. Sprzedaży Systemów Odnawialnych Źródeł Energii

GreenPoint Tomasz WierzbickiO firmie

4 000‐10 000 zł / mies. (zal. od umowy)
Rekrutacja zdalna

  • mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • Praca zdalna
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Specjalista

Naszym głównym celem jest wykorzystanie Odnawialnych Źródeł Energii w życiu codziennym, poprzez wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań w połączeniu z troską o środowisko naturalne. Zdobywane od wielu lat doświadczenie przekłada się każdego dnia na zadowolenie naszych Klientów. Dostarczamy kompleksowe rozwiązania oparte o Odnawialne Źródła Energii.

Być może szukamy właśnie Ciebie, jeśli:

  • Posiadasz doświadczenie w handlu
  • Poszukujesz pracy na zasadzie partnerstwa
  • Potrafisz organizować czas pracy sobie oraz innym
  • Posiadasz motywację do rozwoju osobistego i lubisz nowe wyzwania
  • Nawiązywanie kontaktów nie stanowi dla Ciebie problemu

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko specjalisty sprzedaży systemów odnawialnych źródeł energii w szczególności fotowoltaiki oraz pomp ciepła. Jesteśmy lokalną firmą o ugruntowanej pozycji na rynku, nasza siedziba mieści się w Skierniewicach przy ul. Marii Curie Skłodowskiej 72. Poszukujemy osoby z doświadczeniem, która docelowo pokieruje stworzonym przez siebie działem sprzedaży w danym województwie (łódzkie lub mazowieckie).

Obowiązki:

  • Pozyskiwanie klientów B2C oraz B2B
  • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy
  • Wykonywanie audytów, dobór i sporządzanie ofert
  • Docelowo stworzenie i kierowanie działem sprzedaży na terenie woj. łódzkiego lub mazowieckiego

Oferujemy:

  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Wsparcie sprzedaży na pierwszym etapie współpracy
  • Elastyczne godziny pracy
  • Brak struktur korporacyjnych
  • Szkolenia produktowe
  • Długoterminową współpracę
  • Umowę o prace lub B2B na zasadzie podstawa+prowizja
  • Wysoką jakość oferowanych produktów i usług

Zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy