Specjalista ds. sprzedaży systemów Sage Symfonia ERP i Comarch Optima ERP

ZnanySystem Sp. z o.o.O firmie

  • Cerekwicka 12
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

ZnanySystem Sp. z o.o.

Cerekwicka 12

Wrocław

ZnanySystem Sp. z o.o. jest Partnerem firmy Sage oraz Comarch.
Nasza firma dostarcza oprogramowanie oraz realizuje profesjonalne usługi konsultingowo-wdrożeniowe
dla przedsiębiorstw usługowych, handlowych oraz produkcyjnych w zakresie
zintegrowanych systemów zarządzania przedsiębiorstwem.

Opis stanowiska:

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • prowadzenie procesu sprzedażowego (spotkania handlowe, prezentacje, przygotowanie ofert, negocjacje)
  • reprezentowanie firmy na zewnątrz
  • dbałość o jakość usług i wizerunek firmy
  • prowadzenie wpisów w CRM - zarządzanie kontaktami z klientami

Wymagania:

  • entuzjastyczne nastawienie do pracy i pozyskiwania nowych klientów
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
  • prawo jazdy kategorii B
  • umiejętność prowadzenia spotkań handlowych i prezentacji
  • wykształcenie wyższe lub średnie
  • doświadczenie zawodowe w branży IT będzie dodatkowym atutem
  • znajomość oprogramowania Sage Symfonia i/lub Comarch Optima będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • wynagrodzenie: podstawa + prowizja uzależniona od wyników
  • interesującą i ambitną pracę w rozwojowej firmie
  • narzędzia niezbędne do pracy tj. telefon komórkowy, laptop, samochód służbowy
  • możliwość rozwoju zawodowego i stałego podnoszenia swoich kwalifikacji

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy