Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. sprzedaży systemów znakowania

Koenig&Bauer Coding (PL) Sp. z o.o.

  • opolskie

    opolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Nawiązywanie kontaktu handlowego z nowymi klientami

  • Sprzedaż produktów i usług

  • Bieżąca obsługa handlowa klientów

  • Budowanie długoterminowych relacji z klientami

  • Analiza potencjału podległego rynku

  • Reprezentowanie firmy na konferencjach i targach

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie

  • Gotowość do wyjazdów służbowych

  • Umiejętności: praca z programem CRM, MS Office/Google Doc., kompetencje techniczne, organizacja i finalizacja zadań, język angielski w stopniu komunikatywnym

  • Kompetencje społeczne: otwartość, elokwencja, zdecydowanie w działaniu, aktywność i dynamiczność w pracy, samodzielność i skoncentrowanie na efekcie pracy, konsekwencja w realizacji zadań

To oferujemy

  • Formę zatrudnienia, która będzie dla Ciebie najwygodniejsza (etat - umowa o pracę lub działalność gospodarcza)

  • Uczestnictwo w systemie motywacyjnym

  • Udział w procesie rozwojowym kompetencji biznesowych i technicznych

  • Pracę w stabilnej, zarządzanej merytorycznie firmie

  • Samodzielność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

  • Rozwój doświadczenia i kompetencji w środowisku międzynarodowym

  • Samochód, telefon, laptop

  • Karta Multisport

  • Pakiet medyczny

  • Ubezpieczenie grupowe

O nas

Koenig & Bauer Coding (PL) Sp. z o.o. to specjalistyczna firma dostarczająca urządzenia i systemy do przemysłowego znakowania produktów.

Siedziba firmy: Dąbrowa / Poznań

Praca na terenie czterech województw (dolnośląskie, opolskie, śląskie, małopolskie).