Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. sprzedaży systemów znakowania

Koenig&Bauer Coding (PL) Sp. z o.o.O firmie

  • opolskie
    opolskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Nawiązywanie kontaktu handlowego z nowymi klientami
  • Sprzedaż produktów i usług
  • Bieżąca obsługa handlowa klientów
  • Budowanie długoterminowych relacji z klientami
  • Analiza potencjału podległego rynku
  • Reprezentowanie firmy na konferencjach i targach

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie
  • Gotowość do wyjazdów służbowych
  • Umiejętności: praca z programem CRM, MS Office/Google Doc., kompetencje techniczne, organizacja i finalizacja zadań, język angielski w stopniu komunikatywnym
  • Kompetencje społeczne: otwartość, elokwencja, zdecydowanie w działaniu, aktywność i dynamiczność w pracy, samodzielność i skoncentrowanie na efekcie pracy, konsekwencja w realizacji zadań

To oferujemy

  • Formę zatrudnienia, która będzie dla Ciebie najwygodniejsza (etat - umowa o pracę lub działalność gospodarcza)
  • Uczestnictwo w systemie motywacyjnym
  • Udział w procesie rozwojowym kompetencji biznesowych i technicznych
  • Pracę w stabilnej, zarządzanej merytorycznie firmie
  • Samodzielność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • Rozwój doświadczenia i kompetencji w środowisku międzynarodowym
  • Samochód, telefon, laptop
  • Karta Multisport
  • Pakiet medyczny
  • Ubezpieczenie grupowe

O nas

Koenig & Bauer Coding (PL) Sp. z o.o. to specjalistyczna firma dostarczająca urządzenia i systemy do przemysłowego znakowania produktów.

Siedziba firmy: Dąbrowa / Poznań

Praca na terenie czterech województw (dolnośląskie, opolskie, śląskie, małopolskie).

Specjalista ds. sprzedaży systemów znakowania, opolskie