Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. sprzedaży

Altix Sp. z o.o.

  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • realizacja planów sprzedażowych,

  • analiza potrzeb klienta oraz kompleksowe doradztwo w zakresie proponowanych rozwiązań,

  • obsługa klienta w oddziale handlowym – salonie sprzedaży,

  • współpraca z klientami biznesowymi i instytucjonalnymi,

  • dbanie o zaopatrzenie oraz wygląd salonu sprzedaży zgodnie ze standardami firmy,

  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy,

  • komputerowa obsługa handlu (system Symfonia Handel), realizacja zamówień,

  • przygotowywanie ofert handlowych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów,

  • dobra znajomość obsługi komputera,

  • wysokie zdolności interpersonalne, w tym łatwość nawiązywania kontaktów, zdolności komunikacyjne,

  • wysoka kultura osobista,

  • samodzielność i inicjatywa w działaniu,

  • umiejętność organizacji czasu pracy,

  • zaangażowanie w realizację zadań.

Mile widziane

  • prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie i ciekawym zespole,

  • możliwość poszerzenia swojej wiedzy w zakresie rozwiązań tyfloinformatycznych,

  • możliwość realizowania zadań w środowisku o wysokich standardach,

  • szkolenia,

  • stabilne zatrudnienie (umowa o pracę, dodatkowo premia uzależniona od wyników sprzedażowych),

  • pracę przy ciekawych i rozwijających projektach,

  • samodzielne stanowisko pełne wyzwań.

Altix ma charakter innowacyjny w wymiarze społecznym i technologicznym. Ambicją twórców firmy i jej pracowników jest wprowadzanie na rynek innowacyjnych rozwiązań, które przyczyniają się do rozwoju i dają satysfakcję. Możemy pochwalić się tym, że pracujemy prężnie i efektywnie, ale również z dużym zaangażowaniem działamy na rzecz innych. W codziennej pracy ważna jest dla nas przyjazna atmosfera, kreatywność oraz wzajemna wymiana doświadczeń. W pracy spędza się dużo czasu – lepiej, by ten czas był wypełniony interesującymi zajęciami i kontaktem z ciekawymi ludźmi.

Przewiń do profilu firmy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za prowadzenie oddziału handlowego, realizację założonych celów sprzedażowych oraz budowanie i podtrzymywanie relacji z klientami.