Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. sprzedaży

Noble Finance S.A.O firmie

  • Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • aktywne pozyskiwanie do współpracy na podległym terenie dealerów i komisów samochodowych w zakresie finansowania samochodów osobowych i dostawczych
  • realizowanie celów sprzedażowych na podległym rynku
  • umacnianie partnerskiej współpracy z pozyskanymi partnerami
  • szkolenie dealerów/komisów i ich pracowników oraz wspieranie ich w codziennej sprzedaży produktów Noble Finance
  • realizacja transakcji i obsługa sprzedaży produktów finansowych z oferty Spółki

Nasze wymagania

  • doświadczenia w sprzedaży usług finansowych, mile widziane doświadczenie w sprzedaży leasingu i/lub kredytu samochodowego
  • nastawienia na osiąganie wyników i motywacji do działania
  • umiejętności prowadzenia rozmów biznesowych z osobami na różnych szczeblach decyzyjnych
  • samodzielności w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • dyspozycyjności i gotowości do pracy w podległym terenie
  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • współpracę w oparciu o umowę o współpracy (B2B)
  • stałe wynagrodzenie plus atrakcyjny system prowizyjny uzależniony od osiąganych wyników
  • pakiet benefitów (m.in. opiekę medyczną)
  • refinansowanie kosztów użytkowania własnego samochodu
  • możliwość rozwoju w ramach struktur Spółki

Noble Finance S.A.

Jeśli posiadasz doświadczenie w sprzedaży usług, szukasz nowych wyzwań i jesteś nastawiona/ny na realizację stawianych celów to Dołącz do nas !

W związku z rozwojem sieci sprzedaży aktualnie poszukujemy: Kierownika Strefy.

Miejsce pracy: Cała Polska (Szczecin, Gdańsk, Olsztyn, Białystok, Bydgoszcz/Toruń, Gorzów Wlkp./Zielona Góra, Wrocław, Opole, Warszawa, Lublin, Rzeszów, Kraków, Katowice, Poznań, Łódź, Kielce)

Czekamy na Ciebie. Dołącz do nas, aby wspólnie tworzyć innowacyjną instytucję finansową.

Specjalista ds. sprzedaży, Szczecin