Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Sprzedaży

COBOT PLANET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie klientów w powierzonym regionie
  • Rozwój biznesu skoncentrowany na wynikach finansowych oraz satysfakcji Klientów
  • Osiąganie celów sprzedażowych zarówno w zakresie budżetów, jak i efektywności sprzedaży w wyznaczonych segmentach rynku oraz KPI sprzedażowych
  • Odpowiedzialność za całościowe prowadzenie projektu sprzedaży
  • Bieżąca analiza rynku, potrzeb klientów oraz ich aktywności
  • Bieżące raportowanie sprzedaży
  • Współpraca z kluczowymi działami firmy w celu efektywnego przełożenia strategii firmy na strategię działań rynkowych
  • Reprezentowanie Firmy podczas wybranych konferencji oraz prestiżowych wydarzeń biznesowych

Nasze wymagania

  • Minimum 3- letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w sprzedaży B2B (preferowana branża metalowa).
  • Znajomość rynku maszyn przemysłowych, robotyki i automatyki będzie dodatkowym atutem
  • Doświadczenie w pracy w strukturach rozproszonych, doświadczenie w pracy z narzędziami wspierającymi pracę rozproszoną
  • Determinacja w realizacji założonych celów
  • Umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i łatwość nawiązywania kontaktów
  • Umiejętność pracy z zespołem i angażowania pracowników
  • Umiejętność budowania i podtrzymywania relacji z klientami i partnerami biznesowymi
  • Umiejętność samodzielnej organizacji pracy oraz ustalania priorytetów
  • Wysoka kultura osobista i etyka zawodowa
  • Czynne prawo jazdy kat B.
  • Wykształcenie wyższe

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • Wynagrodzenie podstawowe i system premiowy
  • Niezbędne narzędzia pracy: Telefon, Komputer, Samochód służbowy
  • Elastyczną formę pracy – hybryda/ work from home
  • Spójność działań biznesowych z wartościami firmy
  • Udział w strategicznym projekcie rozwoju firmy
  • Dynamiczne środowisko pracy, w którym pracujemy w oparciu o plany i długoterminowe myślenie
  • Wsparcie w rozwoju zawodowym w ważnych dla Ciebie obszarach

COBOT PLANET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

W Cobot Planet widzimy, jak szybko zmienia się świat. Informatyzacja, komputeryzacja i automatyzacja dotyka każdego obszaru naszego życia. Jesteśmy przekonani, że jest to nieuchronny trend.

Misją Cobot Planet jest projektowanie i oferowanie akcesoriów do cobotów, dzięki którym uczestnicy rynku (użytkownicy, integratorzy) mogą w sposób efektywny, wygodny i bezpieczny automatyzować procesy biznesowe zarówno swoje, jak i swoich klientów. Nieustannie pracujemy nad kompleksowymi rozwiązaniami dla konkretnych, najczęściej spotykanych przypadków zastosowań cobotów (np. CNC tending). Dzięki temu możemy oferować sprawdzone rozwiązania techniczne oraz wsparcie w ich wdrożeniu. Wszystko po to, by w pełni korzystać z potencjału, jaki dają coboty!

Chcemy, aby dla kluczowych osób w zespole realizacja projektu rozwoju naszej firmy była szansą na:

- rozwój kompetencji zawodowych,

- osiągnięcie sukcesów będących podstawą do dalszych etapów kariery zawodowej, jak również

- uzyskanie adekwatnego do wyników i zaangażowania atrakcyjnego wynagrodzenia.

Specjalista ds. Sprzedaży, Szczecin