Ta oferta pracy jest nieaktualna od 282 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. sprzedaży

  • Szczecin, zachodniopomorskie
  • Specjalista
  • 09.02.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Asseco Data Systems to jedna z większych firm informatycznych w Polsce, zatrudniająca ponad 900 wysokiej klasy specjalistów w kilku lokalizacjach. Zakres działania jest bardzo szeroki: chmura obliczeniowa, centra przetwarzania danych, podpis elektroniczny, bezpieczeństwo danych, systemy dedykowane, korespondencja masowa.

Aktualnie do zespołu w Szczecinie poszukujemy osoby na stanowisko

Miejsce pracy: Szczecin

Zadania:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów na usługi IT świadczone w oparciu o centra przetwarzania danych (chmura obliczeniowa, outsourcing infrastruktury IT, zapasowe centrum danych, zabezpieczenie danych).
  • Praca w charakterze konsultanta IT odpowiedzialnego za identyfikację potrzeb Klientów w zakresie usług IT oraz przekazywanie zebranych informacji zespołowi projektowo-wdrożeniowemu w celu zaprojektowania i wyceny usługi.
  • Prowadzenie negocjacji biznesowych oraz przygotowywanie ofert handlowych przy współpracy z zespołem projektowo-wdrożeniowym.
  • Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami.
  • Realizacja założonych planów sprzedażowych.

Wymagania:

  • Min. 2 lata doświadczenia w sprzedaży usług B2B branży IT (usługi telekomunikacyjne lub pokrewne, usługi oparte o centra centra danych, aplikacje biznesowe, usługi telekomunikacyjne lub pokrewne).
  • Wykształcenie wyższe (mile widziane w zakresie telekomunikacji bądź IT).
  • Umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji z Klientem.
  • Umiejętności prezentacyjne i negocjacyjne.
  • Inicjatywa, zaangażowanie oraz zdolności interpersonalne.
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.
  • Dobra znajomość języka angielskiego.
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

Warunki zatrudnienia

Na wyposażeniu

Zapewniamy bezpieczeństwo

Rozwój zawodowy

Różne dodatki

Zobacz czym się zajmujemy

Oferty zawierające cv prosimy przesłać za pomocą Aplikuj.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie w aplikacji następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Spółkę  „Asseco Data Systems S.A.”  zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. z 2015 poz. 2135).Przekazuję moje dane dobrowolnie mając świadomość, że w każdej chwili przysługuje mi prawo wglądu do moich danych oraz ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacyjnych i spowoduje niezwłoczne usunięcie moich danych.''

Załączenie powyższej klauzuli jest niezbędne do rozpoczęcia procesu rekrutacji.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się