Specjalista ds. Sprzedaży

  • Szczecin, zachodniopomorskie
  • Specjalista
  • 21.01.2019
  • Ważna jeszcze 4 dni (do 20.02.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma z 20 letnim doświadczeniem, wyłączny dystrybutor i importer na Polskę elektroniki samochodowej w szczególności systemów bezpieczeństwa Mobileye oraz systemów monitoringu pojazdów, ze względu na dynamiczny rozwój poszukuje osób interesujących się techniką, chętnych do nauki i do pracy z klientami polskimi bądź zagranicznymi na stanowisko:

    Miejsce pracy: Szczecin

    Opis stanowiska:

    • obsługa istniejącej bazy Klientów
    • organizacja spotkań i nawiązywanie nowych relacji handlowych
    • przygotowywanie i prezentowanie ofert handlowych i negocjowanie kontraktów z Klientami
    • stałe monitorowanie rynku w obszarach własnej aktywności
    • realizacja celów sprzedażowych
    • budowanie pozytywnego wizerunku Firmy

    Wymagania:

    • doświadczenie w pracy z klientami
    • komunikatywna znajomość języka angielskiego
    • wykształcenie min. średnie
    • predyspozycje sprzedażowe, umiejętność komunikacji
    • prawo jazdy kat. B

    Mile widziane:

    • znajomość techniki motoryzacyjnej bądź informatyki
    • znajomość języka niemieckiego

    Oferujemy:

    • atrakcyjny dwuczłonowy system wynagrodzeń (podstawa + premie)
    • szkolenia produktowe i ogólnorozwojowe podnoszące kompetencje
    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej, która posiada na wyłączność handlową w Polsce produkty związane z monitoringiem pojazdów, kontrolą paliwa oraz systemami podnoszącymi bezpieczeństwo na drogach www.mobileye.com.pl
    Prosimy o wysyłanie CV ze zdjęciem klikając:

    Dokumenty aplikacyjne prosimy o przesłanie z dodaniem klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych do celów rekrutacji Zgodnie z art. 23 ust. 1 pkt 1 Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 101, poz. 926 z 2002 r., z późn. zm.) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celu prowadzenia procesów rekrutacji.