Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. sprzedaży szkła

ML SYSTEM SPÓŁKA AKCYJNA

  • podkarpackie

    podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • sprzedaż specjalistycznych wyrobów szklarskich w szczególności szkła budowlanego

  • poszukiwanie nowych Klientów i rozwój rynku

  • realizacja planów sprzedażowych i celów jakościowych

  • opieka nad stałymi kontrahentami firmy i wzmacnianie relacji handlowych

  • współpraca z firmami sektora budownictwa oraz przemysłu

  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy w kontaktach z Klientami

  • praca w terenie na obszarze województw: Podkarpackiego, Lubelskiego, Małopolskiego, Świętokrzyskiego, Śląskiego

Nasze wymagania

  • doświadczenie z zakresu ofertowania i sprzedaży wyrobów szklarskich – szkła budowlanego lub w branży pokrewnej (m.in. stolarki budowlanej)

  • wykształcenie techniczne, budowlane, lub pokrewne

  • łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów handlowych z Klientami

  • dobra organizacja czasu pracy i nastawienie na realizację wyznaczonych zadań

  • odpowiedzialność, sumienność, wysoka kultura osobista

  • znajomość pakietu MS Office, programu AutoCad

  • prawo jazdy kat B

Mile widziane

  • dobra znajomość rynku i relacje z firmami branży szklarskiej będą dodatkowym atutem

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (pełny etat)

  • niezbędne narzędzia pracy – samochód służbowy, telefon, laptop

  • wpływ na kształt i współtworzenie realizowanych strategii sprzedażowych

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę

  • wsparcie zespołu na który zawsze można liczyć

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • pakiety medyczne

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

Firma ML System S.A. to lider w branży BIPV, zajmujący się produkcją modułów fotowoltaicznych, elewacyjnych i dachowych zestawów szybowych, projektowaniem i wykonawstwem instalacji fotowoltaicznych, elektrycznych oraz szklanych okładzin ściennych.

Przewiń do profilu firmy

Regiony sprzedaży

Region I: Podkarpacie/Lubelszczyzna

Region II: Małopolska/Śląsk