Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. sprzedaży szkoleń i obsługi klienta

Marzena Roth Centrum Szkoleniowe A - Z

Jesiennych Liści 11C

Białołęka

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne działania sprzedażowe - nawiązywanie nowych kontaktów i pozyskiwanie klientów

  • Przyjmowanie i odpowiadanie na zapytania zainteresowanych klientów (telefonicznie oraz e-mailowo)

  • Badanie potrzeb klientów i doradztwo zgodne ze standardami obowiązującymi w firmie

  • Utrzymywanie dobrych relacji z obecnymi klientami

  • Przygotowywanie ofert sprzedażowych

  • Aktualizacja bazy kontaktów

  • Archiwizacja dokumentów sprzedażowych

  • Obsługa klientów

  • Realizacja czynności administracyjnych związanych z pracą firmy

Nasze wymagania

  • Kompetencje sprzedażowe

  • Bardzo dobra umiejętność obsługi komputera, w szczególności MS Office – Word, Excel, Outlook, Power Point

  • Bardzo dobra organizacja pracy

  • Samodzielność w realizacji powierzonych zadań

  • Odwaga, otwartość i swoboda w nawiązywaniu kontaktów

  • Pozytywne nastawienie

  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • Pracę w przyjaznej atmosferze i ciekawej branży

  • System premiowy oraz bonusową premię roczną

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B

  • Pracę w trybie hybrydowym

  • Pakiet medyczny

O nas

Jesteśmy firmą szkoleniową, która od 14 lat organizuje szkolenia dla dyrektorów placówek oświatowych, nauczycieli i samorządów w całej Polsce. Szukamy pracownika, który będzie odpowiedzialny za aktywną sprzedaż naszych usług oraz obsługę klienta. Oferujemy pracę w kameralnym gronie i przyjaznej atmosferze w biurze na Białołęce. Pracujemy w trybie hybrydowym, od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-16.00.