Oferta pracy

Specjalista ds. Sprzedaży Szkoleń IT

ALX Sp. z o.o. Spółka komandytowaO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Jesteśmy prywatną polską spółką zarządzaną przez ludzi, dla których informatyka to życiowa pasja. Mamy 18-letnie doświadczenie w organizacji pojedynczych kursów oraz większych cykli szkoleniowych. Regularnie prowadzimy szkolenia we własnych salach oraz w siedzibach naszych Klientów w wielu lokalizacjach w Polsce i Europie. Specjalizujemy się też w szkoleniach zamkniętych na zamówienie z programami indywidualnie dostosowanymi do potrzeb poszczególnych klientów, dedykowanych firmom z różnych branż. Nasi trenerzy to wysokiej klasy specjaliści IT, wywodzący się z najlepszych polskich uczelni, eksperci z ogromnym doświadczeniem. Nasze bogate zaplecze akademickie jest połączone z doświadczeniem praktycznym, ponieważ cały czas konsultujemy projekty w firmach zewnętrznych, a także piszemy oprogramowania na zlecenie dla poszczególnych klientów z całego świata.

Zakres obowiązków:

  • obsługa gotowych leadów sprzedażowych
  • telefoniczna i mailowa obsługa klientów biznesowych oraz indywidualnych
  • doradztwo w doborze najlepszych rozwiązań
  • przygotowywanie ofert handlowych
  • bieżący kontakt z wykładowcami i firmami współpracującymi

Oczekujemy:

  • ​​​​​​​min. rocznego doświadczenia w pracy z klientem w obszarze obsługi lub wsparcia sprzedaży
  • wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych, prezentacyjnych oraz swobody w komunikacji z klientami
  • umiejętności pracy w zespole i pod presją czasu
  • odpowiedzialności i właściwej organizacji własnej pracy
  • osoby lubiącej rozmowy z ludźmi

Mile widziane:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • znajomość branży IT oraz podstawowej terminologii informatycznej

Oferujemy:

  • umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • swobodne i nieformalne środowisko pracy
  • kulturę organizacyjną opartą na szacunku, współpracy i zaangażowaniu
  • możliwość rozwoju - bezpłatny udział w naszych szkoleniach
  • pracę w nowoczesnym biurze zlokalizowanym w centrum Warszawy (okolice metra Świętokrzyska)

Zainteresowanych prosimy o wysłanie CV i napisanie w nim kilku słów o sobie.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy