Oferta pracy

Specjalista ds. Sprzedaży Szkoleń, Trener

RIWAL POLAND sp. z o.o.

  • Duchnice (pow. warszawski zachodni)

    Duchnice (pow. warszawski zachodni), mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja planów sprzedażowych (szkolenia UDT, szkolenia IPAF)

  • Rozwój długoterminowych relacji z Klientami

  • Pozyskiwanie nowych klientów

  • Raportowanie działań sprzedażowych w systemie CRM

  • Przeprowadzanie szkoleń z zakresu obsługi urządzeń transportu bliskiego dla pracowników Klienta po odbyciu przeszkolenia wewnętrznego przez pracodawcę

  • Przygotowywanie dokumentacji do szkoleń

  • Zgłaszanie kursantów na egzamin do Urzędu Dozoru Technicznego

  • Monitorowanie rynku i konkurencji

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży B2B (mile widziane w sprzedaży usług szkoleniowych)

  • Umiejętność nawiązywania i rozwijania relacji z Klientami

  • Zaangażowania i determinacji w realizacji założonych celów i zadań

  • Chęć rozwoju zawodowego w obszarze prowadzenia szkoleń w zakresie obsługi urządzeń transportu bliskiego

  • Umiejętność efektywnego planowania pracy

  • Zdolność analitycznego myślenia

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację biznesową

  • Prawo jazdy kat. B, gotowość do pracy w terenie

To oferujemy

  • Współpracę na podstawie umowy o pracę, wynagrodzenie podstawowe adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności oraz miesięczny system premiowy powiązany z osiąganymi wynikami po okresie próbnym

  • Kompleksowy program wdrożenia, szkolenia handlowe oraz przeszkolenie w zakresie prowadzenia szkoleń

  • Możliwość zdobycia uprawnień UTD z zakresu obsługi urządzeń transportu bliskiego, a w przyszłości uprawnień do realizacji szkoleń IPAF

  • Niezbędne narzędzia pracy – samochód służbowy, telefon oraz laptop

  • Szeroki pakiet benefitów (prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie karty Multisport, dostęp do grupowego ubezpieczenia, program poleceń pracowników, prezenty świąteczne, bonusy za ponadprzeciętne wyniki)

  • Międzynarodowe standardy pracy oraz stabilne zatrudnienie u lidera, a także specjalisty w branży podestów ruchomych oraz ładowarek teleskopowych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • work-life balance

RIWAL Poland specjalizuje się w zapewnieniu bezpiecznej i wydajnej pracy na wysokości. Jesteśmy liderem rynku podestów ruchomych i ładowarek teleskopowych w wielu krajach Europy i Świata. Z flotą ponad 18 000 maszyn w 70 krajach zatrudniamy ponad 2350 pracowników. Jesteśmy wyłącznym autoryzowany dystrybutorem marek JLG, MAGNI oraz DINOlift. Niezależnie czy dotyczy to wynajmu czy sprzedaży maszyn, służymy pomocą każdej firmie, od międzynarodowych korporacji przez małe i średnie przedsiębiorstwa. Naszym celem w procesach rekrutacyjnych jest poszukiwanie osób zaangażowanych, pozytywnie nastawionych i konsekwentnie dążących do osiągania sukcesu. Dla nas Twój Talent ma znaczenie. Chcemy, aby pracownicy lubili swoją pracę i byli dumni z osiąganych wyników. Chętnie wiązali się z firmą i pozostawali z RIWAL na dłużej.

Przewiń do profilu firmy