Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1332 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. sprzedaży szkoleń

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 24.03.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Bonnier Business Polska wydawca dziennika gospodarczego PULS BIZNESU oraz organizator konferencji i szkoleń biznesowych w związku z dalszym rozwojem poszukuje pracowników na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa
    Nr ref. KF/2015

    Główne zadania:

    • Realizacja założonych celów sprzedażowych
    • Aktywne poszukiwanie możliwości zwiększenia sprzedaży
    • Budowanie długotrwałych i przyjaznych relacji z klientami
    • Pozyskiwanie nowych klientów
    • Przygotowywanie ofert handlowych i sprzedaż szkoleń

    Od
    kandydatów oczekujemy:

    • Doświadczenie w telesprzedaży - warunek konieczny
    • Rozwiniętych umiejętności telesprzedażowych
    • Wysokiej orientacji na cel i osiąganie ponadprzeciętnych wyników
    • Samodzielności, ambicji, optymizmu

    Oferujemy

    • Konkurencyjne wynagrodzenie (pensja zasadnicza + premia uzależniona od wyników)
    • Możliwość rozwoju i awansu w strukturach grupy Bonnier Business Polska
    • Przyjazną atmosferę pracy tworzoną przez młody dynamiczny zespół
    • Poszerzenie wiedzy i umiejętności biznesowych

    Kandydaci proszeni są o nadsyłanie CV oraz listu motywacyjnego, podając w tytule nr referencyjny za pomocą przycisku aplikowania

    Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami w ciągu 2 tygodni od publikacji ogłoszenia.

    bottom