Oferta pracy

Specjalista ds. sprzedaży

CENTRUMELEKTRONIKI sp. z o.o.O firmie

3 000‐6 000 zł / mies. (zal. od umowy)
Rekrutacja zdalna

  • Wojciecha Korfantego 7
    Tarnowskie Góry, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

CENTRUMELEKTRONIKI sp. z o.o.

Wojciecha Korfantego 7

Tarnowskie Góry

Centrumelektroniki od początku swojej działalności postawiła na rozwój, budując własną sieć sprzedaży detalicznej i hurtowej. Aktualnie firma posiada centrum sprzedaży z magazynem o powierzchni 5300 m2. W swojej ofercie stale oferuje ponad 12 tysięcy produktów. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom w dziale logistycznym firma wysyła 3 tysiące paczek dziennie.  W 2004 roku rozpoczęła sprzedaż internetową w serwisie aukcyjnym Allegro i własnych sklepach internetowych. Od 2011 roku prowadzi sprzedaż internetową na najpopularniejszych międzynarodowych platformach sprzedaży, takich jak eBay i Amazon w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Francji, Belgii, we Włoszech i w Hiszpanii. Rozwija również sieć internetowych sklepów zagranicznych

Opis stanowiska:

  • aktywne pozyskiwanie nowych Klientów hurtowych na rynku krajowym i zagranicznym , dbając jednocześnie o wysoki poziom obsługi klientów
  • sprzedaż produktów
  • kontakt telefoniczny z potencjalnym klientem
  • realizacja planów sprzedaży
  • opracowywanie raportów dotyczących działań zrealizowanych i planowanych
  • budowanie marki produktu
  • utrzymywanie stałych kontaktów handlowych z Klientami
  • ścisła współpraca z innymi działami firmy
  • monitoring rynku

Wymagania:

  • wykształcenie średnie lub wyższe ( mile widziane o kierunku matematycznym )
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • umiejętność budowania i podtrzymywania długotrwałych relacji z Klientem
  • dobra organizacja pracy, samodzielność w wykonywaniu powierzonych działań oraz inicjatywa w działaniu
  • znajomość pakietu MS Office
  • wysoce rozwinięte umiejętności komunikacyjne oraz otwartość
  • dobra organizacja pracy własnej
  • wytrwałości w dążeniu do wyznaczonych celów
  • umiejętności radzenia sobie ze stresem i presją czasu
  • kreatywności

Oferujemy:

  • stałe wynagrodzenie oraz system prowizyjny
  • udział w ciekawych projektach biznesowych
  • pracę w młodym i zgranym zespole

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy