Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Sprzedaży

CREATIVE HEADS KONIECZNY JACKIEWICZ sp.j.

5 50010 000 brutto / mies.

Jarosława Dąbrowskiego 10

Tczew

Twój zakres obowiązków

  • sprzedaż między innymi: stron www, marketing internetowy (Social Media, Google AdWords, Remarketing), Copywriting (teksty SEO, na bloga)

  • pozyskiwanie nowych klientów (aktywna sprzedaż)

  • prowadzenie negocjacji handlowych

  • przygotowywanie ofert dla potencjalnych klientów

  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy wśród klientów

  • nadzorowanie stałych klientów

  • praca w zespole

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • dbałość o szczegóły, dobra organizacja pracy i zaangażowanie w zakresie powierzonych obowiązków

To oferujemy

  • pracę stacjonarną lub zdalną (sprzedaż telefoniczna)

  • wewnętrzne szkolenia

  • stabilne zatrudnienie (umowa o pracę + premia)

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • dofinansowanie programu Benefit

  • konkursy wewnątrzfirmowe

Interaktywna Agencja Reklamowa CREATIVE HEADS, poszukuje kreatywnego handlowca!

Oferujemy szeroki wachlarz działań z zakresu marketingu internetowego.

Jesteśmy przyjazną , stabilną i rozwijającą się firmą, dla której zawsze ważny jest człowiek - zarówno pracownik, jak i klient.

Przewiń do profilu firmy