Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. sprzedaży telefonicznej B2B / branża e-commerce

TRUSTED SHOPS POLAND SP. Z O.O.

6 0008 000 brutto / mies.
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Skierniewicka 10A

Wola

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Sprzedaż telefoniczna do klientów biznesowych (SME)

  • Realizacja planów sprzedażowych – sukces mierzymy osiągniętymi wynikami

  • Zarządzanie portfolio potencjalnych Klientów

  • Obsługa zapytań ofertowych

  • Raportowanie aktywności sprzedażowych

Nasze wymagania

  • Posiadasz, co najmniej 2 lata doświadczenia w sprzedaży telefonicznej – warunek konieczny

  • Masz łatwość nawiązywania relacji B2B

  • Posiadasz wewnętrzną motywację do osiągania celów

  • Jesteś otwarty, rzetelny i komunikatywny

  • Masz doświadczenie w e-commerce – dodatkowy plus dla Ciebie

To oferujemy

  • Umowę o pracę i 28 dni urlopu

  • Pracę zdalną

  • Atrakcyjne wynagrodzenie stałe i prowizyjne (część prowizyjna jest uzależniona od Twoich wyników sprzedaży)

  • Karta FitProfit, pogram dbania o zdrowie Health Pass

  • Możliwość sprzedaży wartościowego produktu używając najnowocześniejszymi narzędzi typu SalesForce oraz rozwój poprzez szkolenia branżowe

  • Przyjemną atmosferę pracy w zgranym, fajnym zespole

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • program rekomendacji pracowników

  • międzynarodowe środowisko

  • 28 dni płatnego urlopu

Trusted Shops oferuje rozwiązania budujące zaufanie w sieci. Nasze atuty to wieloletnie doświadczenie w e-commerce i wizja rozwijania tej branży na wielu płaszczyznach: prawnej, technologicznej i marketingowej.

Więcej o nas: https://www.trustedshops.pl/

Więcej o pracy u nas: https://business.trustedshops.pl/blog/trustedshops-praca

Posiadasz doświadczenie w sprzedaży telefonicznej? Pragniesz wesprzeć nasz zespół w pozyskiwaniu nowych klientów? Chcesz wnieść do naszego zespołu swoje doświadczenie i pasję do branży e-commerce?

Być może szukamy właśnie Ciebie! :)

Przewiń do profilu firmy