Oferta pracy

Specjalista ds. sprzedaży telefonicznej B2B

Venipak Polska sp. z.o.o.

7 00011 000 brutto / mies.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie nowych klientów i przedłużanie współpracy z istniejącymi Klientami,

  • Przygotowywanie ofert handlowych w oparciu o potrzeby Klienta,

  • Wykorzystywanie swoich umiejętności negocjacyjnych w kontakcie z Klientem biznesowym,

  • Prezentacja i promocja firmy na rynku,

  • Monitorowanie oraz analiza rynku.

Nasze wymagania

  • Nastawienie na realizację wyznaczonych celów,

  • Komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu relacji,

  • Samodzielność i odpowiedzialność za wyniki zarówno indywidualne jak i zespołowe,

  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej lub telefonicznej,

  • Dbałość o realizację najwyższych standardów jakościowych obsługi Klienta.

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy w obszarze spedycji.

Od pierwszego vana po globalną organizację, Venipak zawsze poszukiwał unikalnych rozwiązań logistycznych i usług dostosowanych do potrzeb klientów. Naszą siłą napędową jest szybkość, elastyczność i nieszablonowe myślenie. Jesteśmy przekonani, że możemy dokonać przełomu zapewniając swobodę naszym pracownikom oraz stale optymalizując nasze zasoby poprzez inwestowanie w rozwój technologiczny.

Obecnie obsługujemy klientów na całym świecie, zapewniając realizację zamówień, usługi frachtu lotniczego, logistyki, dostawy paczek i sieć paczkomatów. Zobowiązujemy się do tworzenia możliwości rozwoju i doskonalenia umiejętności zawodowych i osobistych, działając w globalnym zespole dla naszych pracowników.

Przewiń do profilu firmy