Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Sprzedaży Telefonicznej

TENADO GmbH

  • Bochum, Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • kontaktowanie się z naszymi polskimi klientami biznesowymi, zgodnie z wyznaczonymi standardami

  • dzwonienie z biura do nowych i stałych klientów

  • Twoim celem będzie przekonywanie klientów do naszego oprogramowania i zawieranie umów bezpośrednio

  • cross-selling i up-selling

  • ścisła współpraca z polskim wsparciem technicznym i naszym doradztwem.

Nasze wymagania

  • motywacja i zaangażowanie (nastawienia na wyniki)

  • umiejętność doboru argumentów sprzedaży do wymagań i oczekiwań klienta

  • wiedza branżowa i wyczucie rynkowe

  • doświadczenie i przyjemność w codziennym kontakcie z klientami, jak również dobre umiejętności komunikacyjne

  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego, w celu komunikowania się z zespołem

  • biegła znajomość języka polskiego (w mowie i w piśmie)

  • gotowości do przeprowadzenia się do Niemiec w okolice Bochum.

To oferujemy

  • wysokie wynagrodzenie, a także atrakcyjne prowizje od zawieranych umów

  • pomoc przy relokacji (wsparcie przy przeprowadzce, poszukiwaniu mieszkania i załatwianiu formalności)

  • stosowne wprowadzenie w zakres Twojej pracy i możliwości szkolenia

  • możliwość dopasowania godziny pracy i praca zdalna po uzgodnieniu

  • ergonomiczna i dobrze wyposażona powierzchnia biurowa

  • zakładowy system emerytalny

  • osobisty kontakt z klientami na profesjonalnym poziomie

  • dobra lokalizacja siedziby i łatwość korzystania ze środków transportu publicznego

  • wspólne imprezy rekreacyjne i uroczystości firmowe

  • stałe miejsce pracy z długoterminowymi perspektywami.

  • do dyspozycji firmowe kuchnie (kawa, herbata, woda i owoce)

Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • świętowanie urodzin

O nas

TENADO GmbH opracowuje rozwiązania programowe CAD dla różnych branż. Na polskim rynku dystrybuujemy oprogramowanie TENADO METAL. Jest ono specjalnie dostosowane do wymagań branży metalowej. Poszukujemy zmotywowanego sprzedawcy, który wie jak osiągnąć postawione mu cele. Miejsce pracy znajduje się w siedzibie naszej firmy w Bochum, dlatego oczekujemy, że po okresie próbnym przeprowadzisz się do Niemiec. Oczywiście, pomożemy Ci ze wszystkimi sprawami organizacyjnymi tak, byś czuł się tutaj komfortowo!

TENADO jest międzynarodową firmą o ugruntowanej od 30 lat pozycji na rynku. Ciągle się rozwijamy, a dzięki Tobie będziemy w stanie szybciej osiągnąć założone cele! Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie, długoterminową perspektywę zatrudnienia oraz przyjazne środowisko pracy, nastawione na innowacyjne rozwiązania i nową technologię. Czy wzbudziliśmy Twoje zainteresowanie? Cieszymy się, że będziemy mogli powitać Cię w naszym zespole!

Kontakt

Aplikuj do TENADO już teraz. Prosimy o przesłanie nam standardowych dokumentów, które przekonają nas co do Twojej osoby (CV, zdjęcie (opcjonalnie), świadectwa i informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu).

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o nas i twoim przyszłym stanowisku, skontaktuj się z Magdaleną Pütz. Numer telefonu: +49 234 9559 – 300.