Oferta pracy

Specjalista ds. sprzedaży telefonicznej

Pharmapoint SA

  • Zbąszyńska 3, Łódź
    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Zbąszyńska 3

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca z dotychczasowymi klientami (apteki) oraz pozyskiwanie nowych poprzez kontakt telefoniczny i mailowy

  • Realizowanie zamówień

  • Aktywna sprzedaż produktów o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Rozwijanie relacji z obecnymi klientami

  • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy

  • Badanie potrzeb i oczekiwań klientów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie co najmniej średnie

  • Umiejętność prowadzenia rozmów sprzedażowych

  • Mile widziane doświadczenie w pracy w Call Center

  • Umiejętność obsługi komputera w zakresie podstawowych aplikacji biurowych (m.in. MS Excel)

  • Komunikatywność i otwartość

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Umiejętność budowania relacji

  • Umiejętność zarządzania swoim czasem pracy

  • Odpowiedzialność, dynamika i zaangażowanie

  • Zorientowanie na cel

To oferujemy

  • Umowa o pracę na pełen etat

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od osiąganych wyników (podstawa + premia)

  • Praca w dużej firmie w młodym, przyjaznym zespole

  • Stałe godziny pracy (od poniedziałku do piątku)

  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji - system szkoleń wewnętrznych

  • Program prywatnej opieki medycznej Lux Med

  • Dofinansowanie pakietu sportowego Fit Profit

  • Możliwość ubezpieczenia Grupowego

  • Ubezpieczenie lekowe (80% dofinansowania do leków na receptę)

  • Bony świąteczne

  • Szczepienia przeciwko grypie

Pharmapoint SA - spółka należąca do Pelion SA*, oferująca pełny zakres usług logistyczno-dystrybucyjnych i marketingowo-sprzedażowych.

Pelion SA to jedna z największych grup kapitałowych działających na rynku ochrony zdrowia w Polsce i na Litwie. Usługi świadczone przez Grupę obejmują wszystkie segmenty rynku (hurtowy, detaliczny i szpitalny) i są skierowane do: pacjentów, aptek, szpitali oraz producentów. Pelion S.A. to spółka holdingowa, pełniąca nadzór właścicielski nad wszystkimi obszarami działalności Grupy realizowanymi odpowiednio przez PGF SA - sprzedaż hurtowa, PGF Urtica - zaopatrzenie szpitali, CEPD N.V – sprzedaż detaliczna i Pharmalink – usługi dla producentów.

Przewiń do profilu firmy