Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. sprzedaży telefonicznej

EduGO P.S.A.

3 0004 000 brutto / mies.
  • Łowicz, Skierniewice, Zgierz, Bełchatów, Pabianice, Piotrków Trybunalski, Tomaszów Mazowiecki, Kutno, Sieradz, Zduńska Wola, Aleksandrów Łódzki, Wieluń

  • ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie połączeń telefonicznych. Będziesz rozmawiać z rodzicami na temat edukacji. To miły i interesujący dla klientów temat. Nie będziesz sprzedawać ubezpieczeń, pożyczek, czy zapraszać na spotkania zdrowotne ;)

  • Dbałość o jakość obsługi i relacji z klientem - To dzięki klientom możemy funkcjonować, dlatego zależy nam na jak najlepszych rozmowach. W tym zakresie możesz w stu procentach liczyć na nasze wsparcie!

  • Poprawne raportowanie - wypełnianie danych w systemie zgodnie z faktycznymi ustaleniami z rozmowy

Nasze wymagania

  • Szukamy przede wszystkim osób otwartych na drugiego człowieka, chętnych do pracy z klientem

  • Zależy nam na osobach, które zamiast narzekania i szukania winnych wolą szukać rozwiązań problemów i przeszkód

  • Rozwinięte umiejętności interpersonalne i/lub doświadczenie w pracy z klientem będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Pracując u nas możesz liczyć na:

  • Wynagrodzenie, które uzależnione jest wyłącznie od Twojego zaangażowania, ponieważ oprócz stawki godzinowej oferujemy bogaty system motywacyjny

  • Pełne wsparcie - Naszych pracowników szkolimy z oferty i umiejętności miękkich, a w dalszej perspektywie konsekwentnie pracujemy nad zwiększaniem ich kompetencji.

  • Atmosferę zbudowaną na szacunku do drugiej osoby - Pracujemy w młodym zgranym zespole.

  • Stabilne zatrudnienie - możesz czuć się pewnie swojej sytuacji

  • Konkursy, eventy - organizujemy wydarzenia, które umilają czas pracy, a konkursy pozwalają zwiększyć wypłatę! Doceniamy najlepszych!

  • Jeśli chcesz wykonywać ciekawe zajęcie, przychodzić do pracy bez bólu brzucha i czuć się dobrze w miejscu zatrudnienia to gratulujemy! Czytasz właściwe ogłoszenie:)

O nas

Jesteśmy firmą, która funkcjonuje na rynku edukacyjnym! W związku z chęcią dotarcia do jak najszerszego grona klientów poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko Konsultanta