Oferta pracy

Specjalista ds. sprzedaży telefonicznej

Holiday Park & ResortO firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Telefoniczny kontakt z Klientami z naszej bazy,

  • Aktywna sprzedaż usług z oferty Holiday Park & Resort,

  • Realizacja indywidualnych i zespołowych celów sprzedażowych,

  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy i dobrych relacji z Klientami poprzez zachowanie najwyższej jakości obsługi,

  • Współpraca z innymi jednostkami w zakresie kompleksowej obsługi Klienta.

Nasze wymagania

  • Lubisz rozmawiać z ludźmi, zwłaszcza przez telefon,

  • Wolisz nawiązywać dobry kontakt i budować relacje z Klientami, a nie tylko prezentować ofertę,

  • Umiesz przekonująco mówić,

  • Tworzysz i mnożysz szanse, zamiast tylko na nie czekać,

  • Masz pozytywne podejście i szybko rozwiązujesz problemy,

  • Wierzysz w swoje możliwości i masz marzenia,

  • Chcesz pracować na celach i osiągać więcej, niż założyłeś,

  • Szukasz miejsca do rozwoju, wspierającego środowiska pracy i partnerskiego podejścia,

  • Zależy Tobie, by się od nas uczyć i jednocześnie współtworzyć dobre miejsce pracy.

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie bez limitów, zależne od Twoich wyników i rosnące wraz z Twoją skutecznością + gwarantowana podstawa,

  • Pakiet benefitów (zniżki na usługi, karta sportowa, pakiet medyczny dla Ciebie i Twojej rodziny, ubezpieczenie grupowe).

  • Po okresie próbnym, zatrudnienie w oparciu o wybrany przez Ciebie rodzaj umowy,

  • Elastyczne godziny od poniedziałku do piątku (możliwość pracy w soboty), w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin, w biurze w dogodnej lokalizacji – ul. Kopanina 34,

  • Szkolenia wewnętrzne doskonalące umiejętności sprzedażowe i komunikacyjne,

  • Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rosnącej firmie inwestującej w kolejne resorty.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

Holiday Park & Resort

Holiday Park & Resort to unikatowa na polskim wybrzeżu sieć obiektów rekreacyjno-wypoczynkowych położonych kilka kroków od morza, w których komfort i relaks łączą się w jedność. Jesteśmy prężnie rozwijającą się spółką z kapitałem polskim, która w ciągu zaledwie czterech lat działalności stała się liderem w swojej branży. Prowadzimy obecnie 6 resortów i jesteśmy w trakcie budowy aparthotelu, w którym do dyspozycji oddamy 220 luksusowo wyposażonych apartamentów. Każdego wakacyjnego dnia w naszych resortach odpoczywa ponad 8 tysięcy Gości. Na terenie resortów znajdują się 4 restauracje, które w formie bufetowej wydają ok 5 tys posiłków każdego dnia.

Przewiń do profilu firmy