Ta oferta pracy jest nieaktualna od 131 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Sprzedaży Telefonicznej

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 12.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    EVIO Polska jest profesjonalnym dostawcą rozwiązań technologicznych dla operatorów TV kablowej oraz ISP. Oferując kompleksowe i nowoczesne usługi międzyoperatorskie swoim partnerom, firma wspiera ich rozwój w obszarze poszerzania usług TV cyfrowej i dostarczania interaktywnego kontentu TV. W związku z dynamicznym rozwojem usługi Telewizja Światłowodowa i intensywnym rozwojem firmy poszukujemy osób na stanowisko:

    Miejsce pracy: Poznań
    Numer referencyjny: Specjalista ds. sprzedaży telefonicznej

    Opis stanowiska:

    • Sprzedaż produktów z oferty firmy
    • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów
    • Profesjonalna telefoniczna i mailowa obsługa klientów
    • Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych
    • Budowanie pozytywnego wizerunku marki i partnerów na rynku

    Wymagania:

    • Doświadczenie w sprzedaży telefonicznej
    • Znajomość branży telekomunikacyjnej będzie dodatkowym atutem
    • Wykształcenie min. średnie
    • Umiejętność prowadzenia rozmów handlowych
    • Zaangażowanie i dobra organizacja pracy
    • Znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office
    • Łatwość nawiązywania kontaktów biznesowych

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Umowę o pracę (pełen etat)
    • Atrakcyjne wynagrodzenie oparte o system pensji stałej oraz prowizji
    • Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon)
    • Bogaty pakiet socjalny

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

     Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. nr 133 poz. 833)”