Ta oferta pracy jest nieaktualna od 66 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Sprzedaży Telefonicznej

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 15.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Specjalista ds. Sprzedaży
    Miejsce pracy: Poznań
    Jesteśmy agencją interaktywną. W 2011 roku zajęliśmy piąte miejsce w rankingu firm SEM/SEO, który ukazał się w raporcie "Internet Standard 2K11". Spółka istnieje na rynku od ponad 10 lat, zatrudniamy ponad 90 osób, które obsłużyły ponad 9000 przedsiębiorstw z całej Polski. Internet Plus jest certyfikowanym Partnerem Premier Google w zakresie linków sponsorowanych. Od 2012 roku firma ma wdrożony certyfikat ISO, który potwierdza wysoką jakość świadczonych usług w zakresie pozycjonowania, prowadzenia kampanii linków sponsorowanych, aktualizacji stron WWW oraz zarządzania profilami w sieciach społecznościowych.

    Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

    Twoje obowiązki:

    • pozyskiwanie Klientów drogą telefoniczną w oparciu o gotową bazę potencjalnych Klientów
    • dbanie o dobry wizerunek firmy poprzez profesjonalną postawę sprzedażową
    • realizacja indywidualnych celów sprzedażowych i jakościowych
    • budowanie i utrzymywanie relacji z Klientami
    • podpisywanie umów z Klientami

    Potrzebujemy osoby, która:

    • ma doświadczenie w sprzedaży telefonicznej (jeżeli go nie masz ale jesteś upartą osobą i umiesz przekonać innych argumentami do Twojego zdania, to także masz szansę)
    • lubi kontakt z Klientem i chętnie doradza, co można zmienić, aby wizerunek firmy w Internecie był przyjazny dla odbiorcy
    • ma wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne (nienaganna dykcja i miły ton głosu)
    • ma dobrą znajomość obsługi komputera
    • ma nastawienie na sukces i realizację celów
    • jest gotowa do pracy na pełen etat

    Otrzymasz od nas:

    • umowę o pracę na pełen etat
    • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • profesjonalne wdrożenie do pracy – szkolenia produktowe i sprzedażowe, codzienne wsparcie kolegów/koleżanek w pracy
    • atrakcyjne wynagrodzenie, o wysokości którego decydujesz sam/a! (stała podstawa i premia BARDZO KORZYSTNA DLA CIEBIE) - od 1500 zł netto na podstawie do 8000 zł netto z prowizjami
    • stałe godziny pracy, system jednozmianowy (od poniedziałku do piątku 8-16)
    • miłą atmosferę pracy, która mocno odbiega od „standardów” w typowych call center
    • dbamy o swoich, więc dla równowagi możesz skorzystać z Karty Multisport i najeść się podczas piątkowych śniadań :)

    Lubimy to, co robimy - dlatego szybko się rozwijamy!
    Dołącz do nas i przychodź do pracy z przyjemnością :)

    CV prosimy przesłać do 14.08.2018

    Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

    W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez HTTPS Sp. z o. o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji bieżącego procesu rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997)"