Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. sprzedaży telefonicznej

GOLDEN LINE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Rzeszów

    Rzeszów, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie ofert handlowych wraz z kompleksową obsługą klienta

  • aktywne pozyskiwanie nowych kontrahentów - klient biznesowy

  • doradztwo produktowe w oparciu o analizę potrzeb i potencjał klienta

  • realizacja założonego planu sprzedaży oraz celów jakościowych

  • ewidencja działań handlowych i raportowanie realizacji planów sprzedaży

  • ścisła współpraca z innymi działami firmy

  • wykonywanie czynności administracyjno-biurowych związanych ze sprzedażą

Nasze wymagania

  • minimum rok doświadczenia w sprzedaży B2B

  • praktyczna znajomość technik sprzedaży i negocjacji

  • silna orientacja na osiąganie wyników i realizację celu

  • swobodne posługiwanie się językiem polskim (efektywne pisanie maili oraz prowadzenie rozmów telefonicznych)

  • wysoka kultura osobista i umiejętności komunikacyjne

  • systematyczność i samodzielność w działaniu

  • bardzo dobra organizacja czasu pracy

To oferujemy

  • umowę o pracę na pełny etat

  • czas pracy od poniedziałku do piątku w godz. 8 - 16

  • stałe miesięczne wynagrodzenie + atrakcyjny system premiowy

  • laptop, telefon komórkowy

  • możliwość samodzielnego kreowania rozwiązań sprzedażowych

Firma Golden Line Sp. z o.o. jest liderem w produkcji wysokiej klasy materiałów eksploatacyjnych do urządzeń drukujących.

Od 10 lat kompleksowo obsługujemy klientów z terenu całej Polski, w zakresie dostarczania materiałów, serwisu i dzierżawy urządzeń.

Naszym klientami są obecnie m. in. ABW, Poczta Polska.

Nasz zespół to grono uzdolnionych i ambitnych osób. Niektórzy z naszych specjalistów trafili do nas bez wcześniejszego przygotowania branżowego. Dlatego brak doświadczenia w branży nie jest żadną przeszkodą. Osiągniesz sukces dzięki uzdolnieniom, osobistemu zaangażowaniu i pracy zespołowej.

Dołącz do zespołu prężnie rozwijającej się firmy.

Czekamy na Ciebie! :)

Przewiń do profilu firmy