Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. sprzedaży telefonicznej

AMOREO sp. z o.o.

5 00015 000 brutto / mies.

Jagodowa 77

Suchy Las (pow. poznański)

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie klientów poprzez rozmowy telefoniczne wychodzące i przychodzące

  • Profesjonalna obsługa klienta

  • Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji

  • Prezentowanie aktualnej oferty i dbałość o wizerunek firmy

  • Finalizowanie wniosków złożonych przez klienta

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w zakresie sprzedaży telefonicznej

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne

  • Rozwinięte umiejętności negocjacyjne

  • Ukierunkowanie na realizację miesięcznych oraz długoterminowych celów

  • Zaangażowanie i pasja do sprzedaży

To oferujemy

  • Jeden z najlepszych systemów premiowych oparty na realnych progach sprzedażowych z pewną wysoką podstawą

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie Umowy o pracę

  • Pakiet benefitów

  • Praca w wesołym i zmotywowanym zespole

  • Bezpłatny parking pracowniczy

  • Możliwość rozwoju

O nas

Poszukujesz rzetelnego pracodawcy oraz godnego wynagrodzenia ?

Chcesz pracować w zgranym i wesołym zespole ?

Zagwarantujemy Ci stabilizację, rozwój oraz satysfakcję z wykonywanej pracy

Budujemy najlepszy zespół sprzedażowy w Polsce, jeśli masz doświadczenie w sprzedaży telefonicznej dla klientów biznesowych i indywidualnych

Dołącz do Nas i zarabiaj duże pieniądze

Amoreo to Firma założona w 2019r. oferująca platformę dla usługodawców oraz Par młodych w zakresie branży ślubnej.

Z związku z wypuszczeniem innowacyjnego serwisu Amoreo.pl poszukujemy Specjalisty ds. sprzedaży Telefonicznej .

Jeżeli jesteś otwartą, empatyczną i kreatywną osobą oraz chcesz mieć duży wpływ na rozwój naszego serwisu? Dołącz do naszego zgranego zespołu.