Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Sprzedaży Telefonicznej

GreenMax

5 5006 500 brutto / mies.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów

Twój zakres obowiązków

  • telefoniczna obsługa ruchu– inbound oraz outbound w ramach prowadzonych kampanii

  • prowadzenie kampanii sprzedażowych

  • budowanie relacji z klientami i dbanie o wizerunek firmy

  • kontrola nad realizacją bieżących zadań

  • wprowadzanie danych do systemu CRM

  • utrzymywanie standardów jakościowych obsługi klienta

Nasze wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży telefonicznej, poparte sukcesami

  • możliwość pracy w systemie zmianowym godź 8-16; 10-18

  • zaangażowanie i sumienność wykonywanych zadań

  • umiejętność budowania relacji z klientem

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów

  • komunikatywność

  • dobra dykcja i miły tembr głosu

  • wysoka kulturę osobistą

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawa + premia (po okresie próbnym)

  • możliwość szybkiego awansu

  • rozwój zawodowy

  • pracę w przyjaznej atmosferze

  • niezbędne narzędzia pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • karty przedpłacone

  • szeroki zakres szkoleń

  • nowoczesne narzędzia pracy

Jeżeli uważasz, że nasza oferta jest skierowana do Ciebie – APLIKUJ!

GreenMax

SPECJALISTA BRANŻY

GREENMAX to specjalista w zakresie montażu oraz dystrybucji wysokojakościowych produktów z dziedziny odnawialnych źródeł energii: instalacji pomp ciepła, klimatyzacji, instalacji grzewczej oraz rozwiązań fotowoltaicznych.

Już od ponad pięciu lat dostarczmy naszym Klientom starannie wyselekcjonowane rozwiązania czołowych, certyfikowanych producentów branży. Dokładamy wszelkich starań, aby sprostać wyzwaniom, jakie stawia nam nie tylko Odbiorca, ale również współczesny rynek.

Firma GREENMAX jest jednym z liderów firm energetycznych w Warszawie w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje pracownika na stanowisko „Telefoniczny specjalista ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta ” do nowo budowanego zespołu.

Przewiń do profilu firmy