Ta oferta pracy jest nieaktualna od 145 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. sprzedaży terminali płatniczych

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-06-25

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    top
    Jesteśmy jednym z największych dostawców technologii płatniczych, obecnym na polskim rynku od ponad 25 lat. Dostarczamy innowacyjne i bezpieczne rozwiązania do kompleksowej obsługi płatności w świecie omnichannel. Naszymi klientami są banki, instytucje finansowe oraz przedsiębiorcy.

    First Data™ Polcard® stanowi część korporacji First Data, światowego lidera płatności elektronicznych, obecnego w 36 krajach świata, procesującego 74 miliardy transakcji rocznie.

    Więcej o nas: www.firstdata.pl; www.polcard.pl

    Place of work: Warszawa

    Oferujemy:

    • Pracę w centrum Warszawy od poniedziałku do  piątku w godzinach 8.00 -16.00 i wolne weekendy
    • Wynagrodzenie podstawowe 3000 zł brutto + atrakcyjne premie
    • W miesiącu wdrożeniowym dodatek w wysokości 1000 zł brutto
    • Prywatną opiekę medyczną oraz dofinansowanie do karty Multisport
    • Przyjazny i pomocny zespół, wyjazdy oraz spotkania integracyjne
    • Po okresie próbnym umowa o prace przez firmę zewnętrzną

    Opis stanowiska:

    • Aktywna sprzedaż terminali płatniczych do nowych klientów - połączenia wychodzące
    • Przygotowywanie ofert, negocjowanie warunków współpracy i umów
    • Realizowanie indywidualnych planów sprzedażowych

    Wymagania:

    • Komunikatywność i pozytywne nastawienie
    • Motywacja do osiągania celów sprzedażowych
    • Zorganizowanie i umiejętność pracy pod presja czasu
    • Min. średnie wykształcenie
    • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży telefonicznej
    • Mile widziane doświadczenie w pracy z klientem biznesowym

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku

    Prosimy o dołączenie do swojej oferty następującej klauzuli: „„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926, ze zm.). Jednocześnie oświadczam, że dane zostały przesłane dobrowolnie oraz, że zostałem poinformowany/a o prawie wglądu do nich oraz do ich poprawiania."