Oferta pracy

Specjalista ds. sprzedaży

POLSKA PRESS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Toruń

    Toruń, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie nowych klientów biznesowych,

  • realizacja kampanii reklamowych zleconych przez obsługiwanych klientów w tym m.in. Internet, mobile, produkcje wideo oraz social media,

  • realizacja budżetu sprzedażowego i niestandardowych projektów sprzedażowych.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży,

  • umiejętność prowadzenia negocjacji biznesowych,

  • samodzielność w zakresie realizacji zadań oraz umiejętność współpracy,

  • wysoka orientacja na osiąganie celu, konsekwencja w działaniu, kreatywność.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • stałe godziny pracy umożliwiające Ci godzenie życia zawodowego z prywatnym (praca od poniedziałku do piątku, wolne weekendy),

  • wynagrodzenie stałe oraz prowizyjne uzależnione od wyników sprzedaży,

  • atrakcyjne świadczenia w ramach ZFŚS oraz możliwość skorzystania z benefitów pracowniczych (karta sportowa oraz zdrowotna),

  • dużą samodzielność i swobodę przy realizacji powierzanych zadań,

  • narzędzia pracy: telefon, laptop,

  • pracę w firmie o silnej pozycji na rynku w prestiżowej branży.

  • Benefity

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • ekipa zgranych ludzi

  • pakiet szkoleń

  • dobra lokalizacja biura

  • stałe godziny pracy i jedna zmiana

Polska Press Grupa to wiodący koncern medialny w Polsce. Jesteśmy liderem na rynku mediów lokalnych

i regionalnych. Nasze serwisy internetowe są w czołówce polskiego Internetu. Znasz nas pod takimi markami jak naszemiasto.pl, pomorska.pl, expressbydgoski.pl czy strefabiznesu.pl.

Przewiń do profilu firmy

Jak przetwarzamy Twoje dane osobowe?

Jeśli aplikujesz, to jako Polska Press staniemy się Administratorem Twoich danych. Więcej o przetwarzaniu danych w procesie rekrutacji: https://polskapress.pl/pl/kariera/nota-informacyjna-dla-kandydatow-1

Zapraszamy do zapoznania sie z informacjami dotyczącymi sposobu rekrutacji w naszej firmie oraz innymi ofertami pracy na stronie www.polskapress.pl zakładka: Kariera.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.