Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Sprzedaży

ALKAM SECURITY SP. Z O.O. - SP.K.O firmie

ALKAM SECURITY SP. Z O.O. - SP.K.

Stanisława Żółkiewskiego 14

Jakubskie Przedmieście

Toruń

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie rozmów i negocjacji handlowych
  • Zdalna lub bezpośrednia prezentacja systemów: kontroli dostępu (KD), sygnalizacji włamania i napadu (SSWiN), telewizji dozorowej (CCTV), systemów monitorowania alarmów, integracji systemów bezpieczeństwa,
  • Oferowanie i sprzedaż urządzeń dystrybuowanych przez spółkę, dopasowanych do konkretnych projektów;
  • Poszukiwanie i utrzymywanie długoterminowych relacji z klientami
  • Przygotowywanie raportów sprzedaży
  • Doradztwo techniczne i obsługa posprzedażowa
  • Rzetelne prowadzenie dokumentacji sprzedażowej, projektowej i gwarancyjnej
  • Udział w szkoleniach i wyjazdach służbowych
  • Wspieranie wszelkich inicjatyw związanych z promocją naszej firmy

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe (kierunki techniczne tj.: elektronika, elektrotechnika, automatyka, robotyka etc.)
  • Praktyczna znajomość systemów Windows i Ms Office
  • Umiejętności interpersonalne (łatwość nawiązywania relacji, zdolność prowadzenia spotkań i prezentacji);
  • Min. 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Prawo jazdy kat. B
  • Niekaralność

Mile widziane

  • Doświadczenie w sprzedaży systemów niskoprądowych
  • Doświadczenie w przygotowywaniu ofert przetargowych
  • Obsługa AutoCAD w podstawowym zakresie
  • Czytanie ze zrozumieniem dokumentacji technicznej
  • Znajomość programu ERP Optima

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, umowę zlecenie lub kontrakt b2b
  • Komfort i bezpieczeństwo pracy
  • Pakiet benefitów
  • Przyjazne środowisko pracy z wykorzystaniem najnowszych technologii
  • Premię (uzależnioną od wyników)
  • Szkolenia i kursy podnoszące kwalifikacje zawodowe

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • komputer do użytku prywatnego
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • napoje
  • parking dla pracowników
  • paczki świąteczne

Alkam Security Sp. z o.o. Sp. k. od ponad 15 lat jest jednym z największych w Polsce importerów i dystrybutorów elektronicznych systemów zabezpieczenia mienia. W swojej ofercie posiadamy systemy monitoringu, systemy sygnalizacji włamania i napadu, systemy przeciwpożarowe, automatykę budynku oraz elektronikę użytkową. Jesteśmy kluczowymi partnerami handlowymi dla największych firm w branży takich jak Hikvision, Dahua Technology, Bosch Security, Satel czy Paradox Security Systems. Posiadamy 8 placówek w największych miastach Polski oraz 3 dedykowane platformy internetowe do sprzedaży on-line.

Specjalista ds. Sprzedaży, Stanisława Żółkiewskiego 14, Jakubskie Przedmieście, Toruń