Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. sprzedaży

Plasticon Poland S.A.O firmie

Plasticon Poland S.A.

Marii Skłodowskiej-Curie 59

Mokre

Toruń

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Aktywna sprzedaż asortymentu oferowanego przez firmę Plasticon,
  • Poszukiwanie nowych klientów, budowa trwałych relacji biznesowych,
  • Utrzymywanie kontaktów z dotychczasowymi klientami firmy,
  • Przegląd platform z zapytaniami (Ariba, Connect, Logintrade, Open Nexus itd.), analiza zapytań i wymagań ofertowych,
  • Ścisła współpraca z działem technicznym, produkcyjnym oraz innymi działami organizacji,
  • Wykonanie zestawień ilościowych oraz kosztowych,
  • Raportowanie aktywności i wyników pracy w systemie CRM.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Umiejętność czytania dokumentacji i analizowania rozwiązań projektowych,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (niemiecki mile widziany),
  • Doświadczenie w sporządzaniu wycen w firmie produkcyjnej,
  • Bardzo dobra znajomość programu Excel, Power Point,
  • Znajomość rysunku technicznego,
  • Doświadczenie w przygotowaniu dokumentacji ofertowej,
  • Umiejętność pracy w zespole i organizacji pracy własnej,
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Mile widziane

  • Obsługa AutoCad w zakresie przedmiarowania.

To oferujemy

  • Szkolenie przed rozpoczęciem pracy,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Świadczenie wczasowe,
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,
  • Dofinansowanie do karty Multisport,
  • Przyjazna i partnerska atmosfera pracy,
  • Pożyczki remontowe z ZFŚS,
  • Dofinansowanie posiłków,
  • Możliwość przystąpienia do programu emerytalnego PPE Pogodna Przyszłość,
  • Własne centrum szkoleniowe,
  • Dofinansowanie do nauki języków obcych,
  • Karta medyczna.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • program emerytalny
  • dofinansowanie wypoczynku

Plasticon Poland S.A. z siedzibą w Toruniu należy do czołowych producentów wyrobów przemysłowych z TWS (tworzyw wzmocnionych włóknem szklanym). Podstawowy asortyment produkcji to zbiorniki, aparatura i rurociągi do cieczy i gazów chemicznie agresywnych. Wyroby te stosowane są m.in. w przemyśle chemicznym, energetycznym, w ochronie środowiska oraz gospodarce wodno-ściekowej.

Plasticon Poland S.A należy do grupy Plasticon Composites z siedzibą w Niemczech.

Dowiedz się więcej o Pracodawcy:

Specjalista ds. sprzedaży, Marii Skłodowskiej-Curie 59, Mokre, Toruń