Specjalista ds. sprzedaży - towary ekskluzywne

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 08.01.2018
  • Ważna jeszcze 15 dni (do 07.02.2018)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Rysztof S.C.

Sklepy Kauffmann działają na polskim rynku od 2006 roku. Zajmujemy się handlem hurtowym i detalicznym art. pościelowymi, kołdrami, poduszkami, ręcznikami itp. Naszą ofertę stanowią towary z najwyższej światowej półki. Aktualnie szukamy samodzielnego sprzedawcy do sklepów w Atrium Promenada w Warszawie i w Silesia City Center w Katowicach

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie

Opis stanowiska:

Szukamy samodzielnego sprzedawcy z dużym doświadczeniem w handlu ekskluzywnym towarem. Od kandydatów oczekujemy:

  • Zapewnienia profesjonalnej obsługi
  • Umiejętności budowania trwałych relacji z wymagającym klientem

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia min. średniego
  • Minimum dwuletniego doświadczenia w sprzedaży towarów ekskluzywnych
  • Komunikatywności i umiejętności budowania trwałych relacji z klientami
  • Umiejętności organizacji pracy, zaangażowania i własnej inicjatywy
  • Wysokiej kultury osobistej, uczciwości, sumienności i elokwencji
  • Dyspozycyjności, odpowiedzialności
  • Bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office
Oferujemy:
  • Pracę w młodym zespole
  • Stabilne zatrudnienie (po okresie próbnym umowę o pracę)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)".