Oferta pracy

Specjalista ds. sprzedaży - transport i logistyka

Skrzypczyk-Trans PL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K.O firmie

3 000‐20 000 zł brutto / mies.
  • Szymiszów (pow. strzelecki), opolskie

  • Ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Jesteśmy firmą transportową, od 1989 roku. Zajmujemy się także spedycją oraz logistyką. Szukamy ludzi z pasją chcących się rozwijać, a co za tym idzie rozwijać nasze nowo otwarte oddziały !

Szukamy praconików do poniższych miejscowości :

  • Siedziba: woj. opolskie - Szymiszów
  • Odział: Dolnośląskie - Wrocław
  • Odział: Mazowieckie - Warszawa

GŁÓWNE OBOWIĄZKI:

  • Aktywne wyszukiwanie i zdobywanie nowych klientów,
    • firmy produkcyjne
    • nowi przewoźnicy,
    • logistyczne.
  • Badanie potrzeb potencjalnych klientów i przygotowywanie ofert,
  • Bieżące śledzenie trendów rynkowych,
  • Analiza działań Podwykonawców i Klientów,
  • Wyszukiwanie nowych szans sprzedażowych,
  • Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji,
  • Raportowanie działań handlowych,
  • Współpraca z innymi działami w firmie,
  • i inne.

WYMAGANIA:

  • Bardzo dobra znajomość rynku logistycznego, usług i produktów dodatkowych,
  • Umiejętności analityczne,
  • Komunikatywność w rozmowach telefonicznych i bezpośrednich,
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • Doświadczenie na podobnym lub takim samym stanowisku – min. 3 lata,
  • Umiejętność pracy z klientami,
  • Język angielski lub niemiecki – poziom zaawansowany * *
  • Prawo jazdy kat. B.

OFERUJEMY:

  • Wynagrodzenie + wysoki system prowizji,
  • Umowę o pracę,
  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy,
  • Stabilne zatrudnienie,
  • Miłą i przyjazną atmosferę w pracy,
  • Powiedz nam czego potrzebujesz :)

To oczywiście rzeczy, które jesteśmy w stanie zaoferować od zaraz. Przyjdź, udowodnij nam co potrafisz, przedstaw swoje oczekiwania, a my dołożymy wszelkich starań by spełnić również Twoje oczekiwania.

Jeżeli jesteś stworzony do bycia sprzedawcą, handlowcem a do tego lubisz iść do przodu i rozwijać naszą firmę, to właśnie takich ludzi szukamy !

Praca zespołowa jest dla nas najważniejsza!

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy