Specjalista ds. Sprzedaży Transportowych Agregatów Chłodniczych

  • Pruszcz Gdański, pomorskie
  • Specjalista
  • 2018-06-28
  • Ważna jeszcze 11 dni (do 2018-07-28)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    FRIIGPOL Sp. z o.o. To jedna z najstarszych i najbardziej doświadczonych  firm zajmujących się  chłodnictwem  transportowym  w  Europie. Nasza firma to  ponad dwudziestoletnie doświadczenie w branży chłodnictwa transportowego i stacjonarnego, nasze usługi oferujemy klientom na ternie całego kraju oraz za granicą. W chwili obecnej posiadamy 5 nowo wybudowanych  w pełni wyposażonych  warsztatów serwisowych w miastach: Częstochowa, Poznań, Czeladź, Błonie, Olsztynek oraz Pruszcz Gdański, jako nieliczni posiadamy własną flotę pojazdów serwisowych. Współpracujemy z głównymi producentami samochodów, producentami  zabudów chłodniczych oraz  klientami  ostatecznymi. Obsługujemy  największe firmy  transportowe, sieci handlowe i licznych  klientów indywidualnych.

    W związku z dynamicznym rozwojem i poszerzeniem usług naszej firmy poszukujemy Kandydatów
    na stanowisko:

    Specjalista ds. Sprzedaży
    Transportowych Agregatów Chłodniczych
    Miejsce pracy: Pruszcz Gdański

    Zakres obowiązków:

    • aktywne pozyskiwanie klientów
    • utrzymywanie relacji z klientami
    • budowanie długoterminowych relacji z kontrahentami
    • przygotowywanie ofert handlowych
    • prowadzenie dokumentacji handlowej

    Wymagania:

    • wykształcenie min. średnie
    • doświadczenie na podobnym stanowisku (branża: motoryzacja lub chłodnictwo i klimatyzacja)
    • prawo jazdy kat. B
    • dyspozycyjność
    • komunikatywność

    Kandydatom oferujemy:

    • Stabilizację zawodową
    • Atrakcyjny system wynagrodzenia
    • Możliwość zdobywania doświadczenia i kontynuowania rozwoju zawodowego
    • Niezbędne narzędzia pracy
    Dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać klikając w przycisk aplikowania.