Specjalista ds. Sprzedaży Ubezpieczeń - Dział Sprzedaży Bezpośredniej

WTW Services sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

WTW Services sp. z o.o.

Domaniewska 34A

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie aktywnej sprzedaży produktów ubezpieczeniowych przez telefon dla obecnych Klientów firmy
  • Udzielanie Klientom informacji na temat oferowanych produktów oraz warunków transakcji
  • Pozyskiwanie nowych Klientów i utrzymywać długofalowe relacje z dotychczasowymi partnerami handlowymi
  • Realizowanie wyznaczanych celów sprzedażowych

Nasze wymagania

  • Co najmniej 2-letniego doświadczenia w samodzielnej obsłudze Klienta oraz w sprzedaży telefonicznej lub bezpośredniej ubezpieczeń majątkowych
  • Zdolność sprzedażowych oraz negocjacyjnych
  • Biegłość w posługiwaniu się systemami Towarzystw Ubezpieczeniowych
  • Samodzielność w realizacji zadań oraz bardzo dobrej organizacji pracy
  • Orientacja na osiąganie celów, umiejętności pracy pod presją czasu

To oferujemy

  • Atrakcyjne warunki pracy
  • Przyjazną atmosferę
  • Premie handlową za realizację celów sprzedażowych
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobywania międzynarodowego know-how wiedzy i doświadczeń we współpracy z profesjonalistami

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • elastyczny czas pracy

Gdzie i z kim będziesz pracować:

  • W zespole profesjonalistów w czołowej firmie pośrednictwa ubezpieczeniowego w Polsce

Specjalista ds. Sprzedaży Ubezpieczeń - Dział Sprzedaży Bezpośredniej, Domaniewska 34A, Warszawa